Viešėjo JAV ambasados Lietuvoje kultūros etašė

Kovo 8 Šaltinyje lankėsi JAV ambasados Lietuvoje kultūros atašė Althea Cawley-Murphree ir jos asistentė Jūratė Kirvaitienė. Althea susirinkusiems 7-8 klasių mokiniams papasakojo apie savo gimtąją Vašingtono valstiją, atsakė į mokinių klausimus. Šis susitikimas buvo gera proga šaltiniečiams išbandyti savo anglų kalbos žinias, iš pirmų lūpų sužinoti apie gyvenimą priešingoje planetos pusėje, sutikti aukšto rango diplomatę ir žmogų iš AMERIKOS. Althea ir Jūratė labai džiaugėsi susitikimu su Šaltinio bendruomene ir norėtų draugauti ateityje!

Etikos mokytojas L. Tranas

Atvirų durų diena būsimiems pirmokams ir priešmokyklinukams

Kovo 7 d. 17.15 val Šaltinio progimnazijoje organizuojama atvirų durų diena, kurios metu susipažinsite su mūsų mokykloje dirbančiais pradinių klasių mokytojais ir priešmokyklinės grupės pedagoge, jų vykdomąja veikla, mokyklos erdvėmis. Prašymai į I klasę ir priešmokyklinio ugdymo grupę jau priimami. Prašymus 2018/2019 m. m. galima pateikti mokyklos raštinėje.

Vasario 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko penktasis respublikinis pradinių klasių mokinių intelektualus – komandinis žaidimas „Mes – lyderiai“, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui.

Šaltinio progimnazijos būrelio „Kulinarijos ABC“ nariai kartu su pailgintos mokymosi dienos grupės mokiniais dalyvauja projekte „Sveikata visus metus“ Projekto organizatorius - Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Vasario 28 d., kaip ir visoje Lietuvoje, vyko jau ketvirtasis nacionalinio konkurso „Lietuvos istorijos žinovas“ pirmasis etapas. Jame dalyvavo 54 Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių moksleiviai.

Nuo 2017 m. Raseinių Šaltinio progimnazija dalyvauja projekte „Renkuosi mokyti – mokyklų kaitai“. Projekto tikslas – skatinti  bendruomenę kurti pokyčius mokykloje, taikant įtraukiojo ugdymo principus ir siekiant kiekvieno vaiko mokymosi sėkmės.