Renginiai

Rajoninis anglų kalbos konkursas „English Carousel“

Balandžio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninis anglų kalbos konkursas „English Carousel“ („Linksmoji Karuselė“), kuriame dalyvavo 9 komandos iš 5 rajono mokyklų: Betygalos Maironio gimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos. Konkurso metu mokiniai, dirbdami individualiai ir komandose, trijose stotelėse atliko užduotis, susijusias su Lietuvos Šimtmečio paminėjimu. Pirmoje stotelėje mokiniai, atlikdami užduotis išmanioje kalbų laboratorijos klasėje, pasitikrino žinias apie Lietuvos istoriją, žymius žmones ir lankytinas vietas. Antroji stotelė – „Pasakyk Paraidžiui“. Čia mokiniai individualiai rinko taškus, taisyklingai pasakydami paraidžiui organizatorių duotus angliškus žodžius. Trečiojoje stotelėje mokinių komandos išbandė nešiojamų kompiuterių galimybes ir sukūrė po trumpą pristatymą apie Lietuvą. Konkurso nugalėtojais tapo Šaltinio progimnazijos dvi komandos (I ir II vietos) ir Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos komanda (III vieta). Nugalėtojams buvo įteikti Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos diplomai ir dovanėlės. Kitos komandos buvo apdovanotos padėkomis ir simbolinėmis dovanėlėmis. Džiaugiamės aktyviu rajono mokyklų mokinių dalyvavimu konkurse, kuriame kiekvienas pasitikrino žinias apie Lietuvą ir atskleidė gebėjimą sėkmingai naudoti šiuolaikines technologijas. 

Raseinių Šaltinio progimnazijos anglų kalbos mokytojos

 
Ankstesnės naujienos


Tarptautinė kovos su triukšmu diena minima paskutinį balandžio trečiadienį. Šią dieną Europoje organizuojamos akcijos, skirtos padėti efektyviau mažinti triukšmą. Mūsų mokykloje mokinių tarybos nariai tokią akciją organizavo balandžio 20 d. Akcija ,,Tylos stebuklinga versmė“ progimnazijoje buvo vykdoma jau penktus metus. Renginio tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie triukšmą. 
 

Padėkos už dalyvavimą mokinių tautinės dainos ir šokio festivalyje

Padėka 5-6 klasių mergaičių ansambliui už dalyvavimą mokinių tautinės dainos ir šokio festivalyje ,,Esu Tau, Tėvyne''

Padėka 7-8 klasių mergaičių ansambliui už dalyvavimą mokinių tautinės dainos ir šokio festivalyje ,,Esu Tau, Tėvyne''

Muzikos mokytojas R. Krivickas

Kovo 29-30 dienomis mokykloje vyko tradiciniai rusų kalbos dienų renginiai. 

Kovo mėnuo turtingas pasaulyje minimų dienų. Šaltinio progimnazijos mokiniai minėjo dar vieną dieną – LAIMĖS dieną. Vyresnieji emocijų lentoje rašė savo mintis, atsakydami į klausimą – „Kas yra laimė?“
 

Kinų patarlė sako, kad ,,Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum.” Tūkstančio mylių kelionė prasideda mažu žingsneliu ir tęsiasi visą gyvenimą...