Renginiai

Rusų kalbos dienos 2018

Kovo 29-30 dienomis mokykloje vyko tradiciniai rusų kalbos dienų renginiai. 

6-8 klasių mokiniai iš anksto tam ruošėsi: rengė kūrybines užduotis, jas pristatė, mokėsi žodžių, eilėraščių. 
Geriausi kūrybiniai darbai buvo pristatyti parodoje mokyklos II aukšto fojė.

6-7 klasių mokiniai  parodė savo gebėjimus meninio skaitymo konkurse. Gražiausiai eilėraštį padeklamavo Gabija Jociūtė (6c kl.). 
Karolis Lukauskas (7a kl.) žinojo daugiausiai rusiškų žodžių ir tapo „Žodžių žinovo“ konkurso nugalėtoju. 

Aštuntokai susirungė vertėjų konkurse. Geriausiomis jaunosiomis vertėjomis tapo Eva Daktaraitė (8b kl.) ir Austėja Ališauskaitė(8b kl.). Gerai išvertė tekstą šie konkurso dalyviai: Meda, Eleonora, Romanas. 

Visi šie renginiai – galimybė ne tik išreiksti save, bet ir pasitikrinti rusų kalbos žinias.

Rusų k. mokytoja R. Barauskienė 
Ankstesnės naujienos


Kovo mėnuo turtingas pasaulyje minimų dienų. Šaltinio progimnazijos mokiniai minėjo dar vieną dieną – LAIMĖS dieną. Vyresnieji emocijų lentoje rašė savo mintis, atsakydami į klausimą – „Kas yra laimė?“
 

Kinų patarlė sako, kad ,,Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum.” Tūkstančio mylių kelionė prasideda mažu žingsneliu ir tęsiasi visą gyvenimą...
 

Tavo jėgų šaltinis – skaidraus vandens stiklinė! Šiuo šūkiu kovo 23d. rytą visa Šaltinio progimnazijos bendruomenė buvo kviečiama paminėti pasaulinę vandens dieną. „Kulinarijos ABC“ merginos kartu su technologijų mokytoja Rasa ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Audrone visus vaišino kiek kitokiu vandeniu.

Kovo 27 dienos popietę į mokyklos skaityklą rinkosi mokinių tarybos atstovai dalyvauti susitikime su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu, dabar jau Prezidento Jono Žemaičio gimnazistu Nojumi Globiu. 

Kovo 22 dieną mokyklos aktų salėje vyko 5-8 klasių mokinių popietė ,,Šaltinietis – Lietuvos pilietis“. Popietę organizavo mokinių taryba, skirdama ją Lietuvos šimtmečiui. Dalyvavo septynios komandos. Pagal susitarimą komandas sudarė keturi mokiniai iš skirtingų klasių.