Renginiai

Tradicinė pirmūnų šventė - ,,Mokyklos garbė“

Kinų patarlė sako, kad ,,Išsilavinimas yra turtas, kuris bus su tavimi, kad ir kur tu beeitum.” Tūkstančio mylių kelionė prasideda mažu žingsneliu ir tęsiasi visą gyvenimą...

Kovo pabaigoje Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko tradicinė šventė ,,Mokyklos garbė“. Tai išskirtinis dėmesys ir padėkos 1-8 klasių mokslo pirmūnams ir jų tėveliams, mokiniams, kuriems suteiktas ,,Garbės ir doros švyturio“ vardas. Tris vakarus mokyklos administracija ir garbingi svečiai pasveikino 193 mokinius ir jų tėvelius, įteikė padėkas, mokslo pirmūnų ženkliukus. Už drąsų ir pilietišką poelgį, nuoširdžią pagalbą klasės draugui, toleranciją ir patriotiškumą nominacijos  ,,Garbės ir doros švyturys“ nusipelnė šios mokinės: Livija Lupeikytė (6c kl.), Eglė Vaitkutė (7a kl.), Martyna Malinauskaitė (8a kl.). Mokiniams už puikų mokymąsi ir nominaciją ,,Garbės ir doros švyturys“ buvo įteiktos Arvydo Nekrošiaus, buvusio mūsų mokyklos mokinio, dabar Lietuvos Respublikos Seimo pirmininko pavaduotojo, dovanos. Mokiniai ir tėveliai aplodismentais palydėjo prasmingus svečių palinkėjimus. 

Šventinius vakarus vedė Ugnė Bartkutė ir Ignas Valinčius, 3c kl. mokiniai, Meda Bertašiutė ir Edas Vieta, 8a ir 7a kl. mokiniai. Mokslo pirmūnams, jų tėveliams ir šventės svečiams koncertavo progimnazijos vokaliniai ansambliai, vadovai Rita Diržienė ir Ričardas Krivickas, linksmai šoko progimnazijos mokytojų ir jaunių tautinių šokių kolektyvai, vadovas Rimantas Turčinskas, konkurso ,,Mokyklos talentai“ dalyviai ir laureatai stebino žiūrovus puikiais ir išradingais pasirodymais.   

Norint atlikti didžius dalykus, reikia ne tik veikti, bet ir svajoti, ne tik planuoti, bet ir tikėti, žmones ir tėvynę mylėti. 

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Tavo jėgų šaltinis – skaidraus vandens stiklinė! Šiuo šūkiu kovo 23d. rytą visa Šaltinio progimnazijos bendruomenė buvo kviečiama paminėti pasaulinę vandens dieną. „Kulinarijos ABC“ merginos kartu su technologijų mokytoja Rasa ir visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Audrone visus vaišino kiek kitokiu vandeniu.

Kovo 27 dienos popietę į mokyklos skaityklą rinkosi mokinių tarybos atstovai dalyvauti susitikime su buvusiu mūsų mokyklos mokiniu, dabar jau Prezidento Jono Žemaičio gimnazistu Nojumi Globiu. 

Kovo 22 dieną mokyklos aktų salėje vyko 5-8 klasių mokinių popietė ,,Šaltinietis – Lietuvos pilietis“. Popietę organizavo mokinių taryba, skirdama ją Lietuvos šimtmečiui. Dalyvavo septynios komandos. Pagal susitarimą komandas sudarė keturi mokiniai iš skirtingų klasių. 

Paslaptingais pasakų žodžiais kovo 21 d. garsiojo skaitymo valandėlę mokyklos skaitykloje pradėjo Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. 

Kovo 21 dieną Šaltinio progimnazija ir jos vidinis kiemelis prisipildė pavasariniais paukščiais, kuriuos iš laikraščių ir žurnalų kūrė 5-8 klasių mokiniai. Taip prisijungėme prie Dubysos regioninio parko direkcijos organizuotos akcijos „100 paukščių žinia Lietuvai“.