Augame kartu su eilėraščiu 2018

54- tasis tarptautinis poezijos festivalis Poezijos pavasaris vėl pakvietė eilėraščius rašančius moksleivius atvykti į jaunųjų kūrėjų šventę „ Augame kartu su eilėraščiu“. Moksleivių poezijos skaitymai vyko gegužės 15 d. Rašytojų klubo salėje, Vilniuje. Renginį vedė rašytojai Laura Sintija Černiauskaitė ir Donatas Petrošius.

Pusšimtyje jaunųjų kūrėjų būryje išvydome ir mūsų progimnazijos mokinę Karoliną Gedrimaitę, kuri skaitė savo kūrybos eiles. Jaunoji kūrėja džiaugiasi, kad šiame renginyje dalyvavo jau antrą kartą ir galėjo savo poezija pasidalinti su kitais, iš arčiau pajusti poezijos pulsą, išgirsti tikrus rašytojus. Visi – ir jaunieji kūrėjai, ir juos atlydėję mokytojai – buvo apdovanoti knygomis.

Neringa Viršilienė, Šaltinio progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja

Visi, kurie lankotės biologijos kabinete, pastebėjote, kad nuo balandžio mėnesio ten tylu ir ramu, šinšilų narvelis tuščias, niekas jame nebegyvena. Šinšilos mūsų mokykloje gyveno dešimt metų. Vienas šinšilų šeimas keitė kitos. Pirmosios dvi šinšilos buvo padovanotos. Jos gyveno apie trejus metus.

Vasaros atostogos jau visai čia pat, mokslo metai baigiasi. Artėja visų pats mėgstamiausias metų laikas – vasara. ,,Tikra vasara yra tuomet, kai tingėjimas yra gerbiamas“ – teigė amerikiečių filosofas Samas Keenas.

Padėka už dalyvavimą 5-8 klasių mokinių žmogaus saugos konkurse

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijos komandai už dalyvavimą bendrojo ugdymo mokyklų 5-8 klasių mokinių ,,Žmogaus saugos'' konkurse

Mokytojas M. Zybartas

I vietos diplomas iš respublikinio konkurso - festivalio ,,Iš praeities į ateitį''

I vietos diplomas iš respublikinio drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurso - festivalio ,,Iš praeities į ateitį''

Mokytojos: I. Garšvienė ir R. Turskienė

Gegužės 10-tą Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuota rajoninė moksleivių konferencija „Kuriame sveikesnę mokyklą: patirtis, iššūkiai ir perspektyvos“.