Renginiai

Mano gimtasis kraštas

Į tradicinį rusų kalbos konkursą „Žodžio galia”gegužės 3d. susirinko komandos iš Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Šiluvos gimnazijos ir Šaltinio progimnazijos. Šiais metais konkursas vyko mūsų mokykloje. Jis buvo skirtas Lietuvos atkūrimo 100-mečiui, ir užduotys buvo susijusios su Lietuvos kultūra, istorija, tradicijomis. Gražiausiais žodžiais apie Lietuvą renginį pradėjo vedėjos Karolina Gedrimaitė ir Meda Bertašiutė. Visos komandos įdomiai ir gražiai prisistatė, kartu su rusų kalbos mokytoja Aldona Krasauskiene visi dainavome dainą apie meilę gimtajam kraštui. Draugiškai dirbdami komandose, konkurso dalyviai sėkmingai atliko užduotis, o renginio pabaigoje parašė sveikinimo žodžius Lietuvai ir visiems, svetur gyvenantiems, kvietimą atvykti į mūsų šalį . Geriausiai konkurse pasisekė mūsų mokyklos komandai, tik 1 balu atsiliko Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos mokiniai. Trečioji vieta atiteko Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijai.

Šis konkursas - tai galimybė netradicinėje aplinkoje atskleisti rusų kalbos žinias, savo kūrybinius gebėjimus, pabendrauti su kitų mokyklų mokiniais.   

R. Barauskienė, rusų kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


Taip vadinasi Raseinių Šaltinio progimnazijoje gegužės 2 dieną įvykęs jau šeštasis Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Balandžio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninis anglų kalbos konkursas „English Carousel“ („Linksmoji Karuselė“), kuriame dalyvavo 9 komandos iš 5 rajono mokyklų: Betygalos Maironio gimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos. 

Tarptautinė kovos su triukšmu diena minima paskutinį balandžio trečiadienį. Šią dieną Europoje organizuojamos akcijos, skirtos padėti efektyviau mažinti triukšmą. Mūsų mokykloje mokinių tarybos nariai tokią akciją organizavo balandžio 20 d. Akcija ,,Tylos stebuklinga versmė“ progimnazijoje buvo vykdoma jau penktus metus. Renginio tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie triukšmą. 
 

Padėkos už dalyvavimą mokinių tautinės dainos ir šokio festivalyje

Padėka 5-6 klasių mergaičių ansambliui už dalyvavimą mokinių tautinės dainos ir šokio festivalyje ,,Esu Tau, Tėvyne''

Padėka 7-8 klasių mergaičių ansambliui už dalyvavimą mokinių tautinės dainos ir šokio festivalyje ,,Esu Tau, Tėvyne''

Muzikos mokytojas R. Krivickas

Kovo 29-30 dienomis mokykloje vyko tradiciniai rusų kalbos dienų renginiai.