Renginiai

Rajoninis 7-9 klasių mokinių dorinio ugdymo protų mūšis

Gegužės 14 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninis bendrojo ugdymo mokyklų 7-9 klasių mokinių dorinio ugdymo protų mūšis, kurį organizavo Raseinių rajono švietimo centras bei Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos dorinio ugdymo mokytojai. Renginyje dalyvavo šešios komandos.Tokiame renginyje mūsų progimnazijos 7-8 klasių mokiniai dalyvavo pirmą kartą. 

Protų mūšis - tai intelektualus bei azartiškas komandinis žaidimas, įtraukiantis visus dalyvius į betarpišką komandinį bendravimą ir rezultatų laukimą po kiekvieno turo. Tai naujas būdas sudominti ir suartinti žaidimo dalyvius, sutvirtinti komandą, ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas. 

Pirmiausia komandos prisistatė, po to prasidėjo protų mūšis. Žaidimą sudarė trys turai po dešimt klausimų, skirtų filosofijai, religijai ir etikai. Klausimai buvo įvairūs, visi komandų dalyviai aktyviai diskutavo, ieškojo tinkamiausio atsakymo. Susumavus visų turų atsakymus paaiškėjo, kad II vietą užėmė mūsų progimnazijos komanda. Ačiū 7a klasės mokiniams Karoliui, Ignui ir Edui bei 8a klasės mokinėms Medai, Viktorijai ir Martynai.

Tai buvo puiki galimybė visiems dalyvavusiems pasitikrinti, ką žino, prisiminti, ką pamiršo ir sužinoti kažką naujo.

Tikybos mokytoja R. Malinauskienė

 

 

 
Ankstesnės naujienos


„Europos vidury yra tokia šalis“ – tokiu pavadinimu 2018 metų gegužės 7 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje atidaryta ir iki birželio 1 d. veiks Raseinių Šaltinio progimnazijos mokytojų fotografijų paroda. Jūsų dėmesiui keletas akimirkų iš parodos atidarymo.

Istorijos mokytojas J. Janušas

 

Į tradicinį rusų kalbos konkursą „Žodžio galia”gegužės 3d. susirinko komandos iš Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Šiluvos gimnazijos ir Šaltinio progimnazijos. Šiais metais konkursas vyko mūsų mokykloje. 

Taip vadinasi Raseinių Šaltinio progimnazijoje gegužės 2 dieną įvykęs jau šeštasis Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti.

Balandžio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko rajoninis anglų kalbos konkursas „English Carousel“ („Linksmoji Karuselė“), kuriame dalyvavo 9 komandos iš 5 rajono mokyklų: Betygalos Maironio gimnazijos, Girkalnio pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos ir Šaltinio progimnazijos. 

Tarptautinė kovos su triukšmu diena minima paskutinį balandžio trečiadienį. Šią dieną Europoje organizuojamos akcijos, skirtos padėti efektyviau mažinti triukšmą. Mūsų mokykloje mokinių tarybos nariai tokią akciją organizavo balandžio 20 d. Akcija ,,Tylos stebuklinga versmė“ progimnazijoje buvo vykdoma jau penktus metus. Renginio tikslas – ugdyti mokinių supratimą apie triukšmą.