100 metų – 100 metrų

Taip pavadintas projektas ankstų penktadienio rytą atkeliavo į mūsų mokyklą. Jo sumanytoja ir vykdytoja Irena Perminienė savo susitikimą su Šaltinio progimnazijos 5c ir 6b klasių mokiniais apibūdino šiais žodžiais: ,,Šiandien Birželio 1-oji – Vaikų gynimo diena. Tegul mūsų susitikimas suteikia džiaugsmo visiems norintiems sportuoti vaikams. Visiems vaikams padėkime būti lygiems“.

Nubėgti 100 metrų užrištomis akimis, kai turi pasitikėti tik šalia esančiu, apvažiuoti stulpą sėdint ratukuose – tai ne taip jau paprasta. Mokinių laukė netikėtas, įdomus išbandymas. Šio susitikimo tikslas, – kad mokiniai suprastų, jog kiekvienas norintis gali sportuoti.

Dėkojame Raseinių neįgaliųjų dienos užimtumo centro sveikatingumo organizatorei Irenai Perminienei už idėją ir galimybę pasijusti lygiais.

G. Barakauskienė, biologijos mokytoja

Jau septintą kartą Raseinių Šaltinio progimnaziją aplankė futbolo komandos iš Tauragės ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos, Panevėžio ,,Šaltinio‘‘ progimnazijos, Marijampolės ,,Šaltinio‘‘ pagrindinės mokyklos ir Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos. Susirinkusiųjų tikslas – dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo turnyre, skirtame mūsų mokyklos sporto klubo „Šaltinėlis“ taurei laimėti.

II vietos diplomas

Gegužės 18-24 d. vyko 1-4 kl. lauko teniso varžybos mokyklos taurei laimėti. Mokiniai rungtyniavo vienetų sistemoje iki dviejų laimėtų setų. Berniukų tarpe mažajame finale žaidė Marijonas Norkus ir Matas Krivickas.

54- tasis tarptautinis poezijos festivalis Poezijos pavasaris vėl pakvietė eilėraščius rašančius moksleivius atvykti į jaunųjų kūrėjų šventę „ Augame kartu su eilėraščiu“. Moksleivių poezijos skaitymai vyko gegužės 15 d. Rašytojų klubo salėje, Vilniuje. Renginį vedė rašytojai Laura Sintija Černiauskaitė ir Donatas Petrošius.

Visi, kurie lankotės biologijos kabinete, pastebėjote, kad nuo balandžio mėnesio ten tylu ir ramu, šinšilų narvelis tuščias, niekas jame nebegyvena. Šinšilos mūsų mokykloje gyveno dešimt metų. Vienas šinšilų šeimas keitė kitos. Pirmosios dvi šinšilos buvo padovanotos. Jos gyveno apie trejus metus.

Vasaros atostogos jau visai čia pat, mokslo metai baigiasi. Artėja visų pats mėgstamiausias metų laikas – vasara. ,,Tikra vasara yra tuomet, kai tingėjimas yra gerbiamas“ – teigė amerikiečių filosofas Samas Keenas.