Pasaulinė medžių sodinimo diena 2018

ENO virtualus mokyklų tinklas kiekvienų metų pavasarį ir rudenį organizuoja pasaulinę medžių sodinimo dieną.

Šioje šaunioje akcijoje Raseinių Šaltinio progimnazijos bendruomenė dalyvauja jau daugiau kaip 10 metų. Šiais metais medelį sodino 5a klasė. Liepą padovanojo Tautvydo Plavinsko senelis.

Ši diena – tai puikus būdas skatinti vaikus rūpintis juos supančia aplinka bei bendradarbiauti.

Birželio 13-os rytą 5-8 klasių mokiniai skubėjo į Maironio parką – prasidėjo tradicinė kultūros, meno, literatūros ir kūrybos diena. Be abejo, laukė įdomūs užsiėmimai! Kiekviena klasė gavo voką su veiklos nuorodomis.

Birželio 9 d. Šaltinio progimnazijos geriausieji ir aktyviausieji 1-8 klasių skaitytojai vyko į vaikų ir jaunimo literatūros festivalį ,,Nuotykiai tęsiasi!“. Festivalis vyko Anykščių Dainuvos slėnyje. Anot festivalio organizatoriaus Justino Vancevičiaus, festivalio tikslas – skatinti skaityti.

Mokslo metams baigiantis, per paskutinįjį mokinių tarybos susirinkimą, buvo prisiminta ir aptarta visa 2017-2018 mokslo metų mokinių tarybos veikla.

Saulėtą birželio 8-ąją mes, Raseinių Šaltinio progimnazijos mokiniai, dalyvaujantys gabių mokinių ugdymo programoje, vykome į Vilnių.

Gegužės 28 dieną progimnazijos muziejuje vyko geriausių 1-4 kl. skaitytojų pagerbimas. Progimnazijos direktorė ir bibliotekininkė geriausiems skaitytojams įteikė padėkas, knygas, saldžias staigmenas, o mokinių tarybos koordinatorė Vilma Gricienė pakvietė mažuosius skaitytojus birželio 9 dieną vykti į vaikų literatūros festivalį ,,Nuotykiai tęsiasi“!, kuris bus  Anykščiuose, Dainuvos slėnyje.