Renginiai

Judumo savaitė Šaltinio progimnazijoje

Europos Judumo savaitę (rugsėjo 17-23 d.) Šaltinio progimnazijos mokiniai kartu su visuomenės sveikatos specialiste Audrone pradėjo pokalbiais apie aktyvaus judėjimo svarbą. 

Kūno kultūros mokytojas Mindaugas ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Ilona kartu su mokinių grupe dalyvavo edukacinėje išvykoje į Pasaulio jaunimo dailiojo čiuožimo varžybas, kurios vyko Kauno „Žalgirio arenoje“. Mokiniai varžybų metu aktyviai dalyvavo konkursuose ir atrakcijose, mokėsi čiuožimo technikos. 

Visą savaitę vyko akcija „Keliauju pėsčiomis arba kartu vežuosi draugą“, kurią koordinavo pradinių klasių mokytoja Renata. Arčiau mokyklos gyvenantys mokiniai į mokyklą vyko pėsčiomis, dviračiais, paspirtukais.
 
Pradinių klasių mokytojos Rita D., Judita ir Regina sukvietė 1- 4 klasių mokinukus į tradicinę „Mažąją olimpiadą“, kurios metu visi smagiai ir aktyviai sportavo. 
Ši savaitė mokiniams labai patiko. Jie pažadėjo visus metus išlikti veiklūs, aktyvūs ir gyvybingi!

Visuomenės sveikatos specialistė Audronė Bliskienė
Ankstesnės naujienos


ENO virtualus mokyklų tinklas kiekvienų metų pavasarį ir rudenį organizuoja pasaulinę medžių sodinimo dieną. 

Birželio 13-os rytą 5-8 klasių mokiniai skubėjo į Maironio parką – prasidėjo tradicinė kultūros, meno, literatūros ir kūrybos diena. Be abejo, laukė įdomūs užsiėmimai! Kiekviena klasė gavo voką su veiklos nuorodomis. 

Birželio 9 d. Šaltinio progimnazijos geriausieji ir aktyviausieji 1-8 klasių skaitytojai vyko į vaikų ir jaunimo literatūros festivalį ,,Nuotykiai tęsiasi!“. Festivalis vyko Anykščių Dainuvos slėnyje. Anot festivalio organizatoriaus Justino Vancevičiaus, festivalio tikslas – skatinti skaityti. 

Mokslo metams baigiantis, per paskutinįjį mokinių tarybos susirinkimą, buvo prisiminta ir aptarta visa 2017-2018 mokslo metų mokinių tarybos veikla.

Saulėtą birželio 8-ąją mes, Raseinių Šaltinio progimnazijos mokiniai, dalyvaujantys gabių mokinių ugdymo programoje, vykome į Vilnių.