4 c klasė įgyvendina metodinę priemonę ,,Pažink, prisijaukink, pamokyk''

Raseinių Šaltinio progimnazijoje įgyvendinama grupinių psichologinių konsultacijų programa, skirta emocinių mokinių kompetencijų plėtotei, panaudojant metodinę priemonę „Pažink, prisijaukink, pamokyk“ .

Programa bus įgyvendinta pasirinktoje 4 c klasėje 6 savaites: lapkričio 9, 16, 23, 30, gruodžio 7, 14 dienomis.

Ketvirtokai jau suprato: „Jei nori prisijaukinti jausmų šunelį, tai pamaitink“. Šiandien prisijaukinsime, rytoj pamokysime, tada jie mums tarnaus.

Šių metų lapkričio 13 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris pasaulio pažinimui.

I vietos diplomai iš rajoninių kvadrato varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

Kūno kultūros mokytojai: M. Zybartas ir A. Globys

2018 m. spalio 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos ir Raseinių Šaltinio progimnazijos organizuota  respublikinė praktinė socialinio emocinio ugdymo konferencija „Raktai į gyvenimo ir mokymosi gerovę“. Konferencijoje dalyvavo virš 120 dalyvių iš 41 Lietuvos švietimo įstaigos, Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Šilalės, Raseinių, Švenčionių, Kelmės ir kitų savivaldybių.

Mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvauja projekte „Informatika pradiniame ugdyme“, todėl buvo įdomu įsijungti į Europos programavimo savaitę „Code Week 2018“.

Spalio 26 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko respublikinė komandinė jaunųjų matematikų (5-6 klasių mokinių) olimpiada „Šaltinėlio“ taurei laimėti. Olimpiada organizuojama keturioliktą kartą.