Renginiai

Tik kartu galime surasti sprendimus

Mokytojai dažnai jaučia įtampą dėl artėjančio tėvų susirinkimo. Jie svarsto, kokius klausimus, kokias problemas reikėtų aptarti. Juk surengti gerą tėvų susirinkimą niekas specialiai nemoko. Kai reikia jį suorganizuoti, kyla begalės klausimų: kaip atsispirti pagundai viešai aptarinėti asmeninius klausimus, kaip neįsitraukti į ilgas ir beviltiškas, o kartais net provokuojančias diskusijas? Jeigu kiltų tokia diskusija, kurios mes negalėtume suvaldyti, ką tada daryti? Bus vykęs ar nevykęs susirinkimas? Diskutuosime ar barsimės? O gal mes apskritai kažką darom ne taip. Begalės klausimų..!
 
Mokinių adaptacija penktoje klasėje užtruko gan ilgai. Todėl lapkričio 15 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje buvo suorganizuotas 5a klasės mokinių ir jų tėvelių netradicinis susirinkimas, per kurį buvo ieškoma sprendimo būdų iškilusioms probleminėms situacijoms spręsti. Jame dalyvavo ir mokyklos socialinė pedagogė Beata Vaičekauskienė. Šiame susitikime vaikai kartu su tėvais dirbo mažose grupėse: vaidino pateiktas situacijas, ieškojo būdų, kaip spręsti problemas, pasiūlė skatinimo sistemas. Dalyviai noriai ir aktyviai įsitraukė į veiklas, aptarė rūpimus klausimus, pasidalino patirtimi.
 
Didžiausia tėvų dalyvavimo susirinkime nauda – poveikis vaikams. Tuomet ir tėvai, ir mokytojai džiaugiasi bendradarbiavimu ir abipuse parama. Būdami mokytojais, tėvais ir aktyviais bendruomenės nariais, mes kasdien galime daryti įtaką jaunų žmonių gyvenimams. Rūpindamiesi jais, suprasdami jų problemas, parodydami galimus sprendimus ir mokydami, mes keičiame jų ateitį. Viliuosi, tikiuosi, kad man pavyko!.. 
 
Kristina Vileišienė, 5a klasės vadovė 
Ankstesnės naujienos


Lapkričio 14 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko šeštosios Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų „Mažosios olimpinės žaidynės“. Jose dalyvavo net 11 priešmokyklinio amžiaus vaikų komandų iš mūsų rajono. Tai projekto „Mažieji olimpiečiai“, kurį finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, baigiamoji šventė. 

Lapkričio 8 diena – veiksmo diena pagal gamtosauginių mokyklų programą. Kadangi ši diena sutapo su Europos sveikos mitybos diena, tema buvo apie sveiką mitybą. Pradinių klasių mokinukai piešė, spalvino ir rašė sveikų patiekalų receptus, kuriais papuošė mokyklos erdves. 

Raseinių Šaltinio progimnazijoje įgyvendinama grupinių psichologinių konsultacijų programa, skirta emocinių mokinių kompetencijų plėtotei, panaudojant metodinę priemonę „Pažink, prisijaukink, pamokyk“ .

Šių metų lapkričio 13 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris pasaulio pažinimui.

I vietos diplomai iš rajoninių kvadrato varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2006 m. ir jaun.) kvadrato varžybų

Kūno kultūros mokytojai: M. Zybartas ir A. Globys