Renginiai

Akcija ,,Knygų Kalėdos“

Jau aštuntą kartą Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuojama akcija ,,Knygų Kalėdos“ nuo lapkričio 8 dienos kvietė visus dovanoti knygų Lietuvos bibliotekoms. Šių metų ,,Knygų Kalėdų“ akcijos šūkis – dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!
 
Mūsų mokyklos bibliotekos knygų fondas per šią akciją praturtėjo net 30 knygų. Padovanota viena knyga religinio turinio, dvi psichologinio, o likusios – grožinės literatūros knygos, tinkančios tiek mažiesiems skaitytojams, tiek vyresniems, tiek suaugusiems. Mokyklos bibliotekininkė už dovanotas knygas dėkoja buvusiai mūsų mokyklos direktoriaus pavaduotojai ugdymui ir fizikos mokytojai Genutei Sakalauskienei už keturias knygas, buvusiai mūsų mokyklos chemijos mokytojai Elenai Meilutei Danielienei už šešias knygas, anglų kalbos mokytojai Albinai Abromavičienei, Justui Abromavičiui už dvi knygas, 5c klasės mokinėms Anetai Judickaitei, Augustinai Vileikytei už grožinės literatūros knygas, 8b klasės mokinei Rugilei Marcinkutei už tris knygas, Aukštakių šeimai už knygą, 2a, 2b, 2c klasės mokiniams ir jų mokytojoms už A. Jarašiaus knygą ,,Akmenukų pasakos“, 4a, 4b, 4c, 4d, 5b, 8b, 7c klasės mokiniams ir jų mokytojams už mokyklos bibliotekai dovanotas knygas. 

Pasak rašytojo Justino Marcinkevičiaus: ,,kada nors knygos atėjimas pas žmogų bus prilygintas dieviškosios ugnies pagrobimui – nes kuo gi mes ginamės nuo tamsos ir smurto žvėrių, jei ne knyga, kuo sušildom sugrubusią sielą, kieno, jei ne knygos šviesa mus vedė ir veda pasaulio ir pačių širdies labirintais.“ Kurie dar norite padovanoti knygų mokyklos bibliotekai, tai galite padaryti iki sausio 6 d. Jaukių, prasmingų, stebuklingų pačių gražiausių žiemos švenčių! 
                                                                                                                
Bibliotekininkė Vilma Gricienė 

 
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 14 d. vakarą 6-8 klasių mokiniai ir klasių vadovai leido kartu. Nuobodžiauti nebuvo kada. Čia laukė įdomios kūrybinės dirbtuvės ir užsiėmimai, kuriuos vedė progimnazijos mokytojai ir svečiai. 

Gruodžio 11 dienos rytą, per antrą ir trečią pamokas, kiek neįprastoje vietoje, progimnazijos direktorės kabinete, vyko pirmų klasių mokinių literatūrinis rytmetys ,,Mano vaikystės knyga“. Jame dalyvavo visi pirmų klasių mokiniai, jų mokytojai (Giedrė Matusevičienė, Regina Kalpokienė, Renata Simonavičienė, Žydrūnas Kapočius), progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, mokyklos bibliotekininkė Vilma Gricienė, dorinio ugdymo (etikos) mokytojas Linas Tranas, 3a klasės mokinės Ema Petrauskaitė ir Adrija Šilvaitė, 4b klasės mokinys Jokūbas Stonys. Literatūrinio rytmečio ,,Mano vaikystės knyga“ tikslas – skatinti mokinius skaityti, domėtis knygomis. 

Popietės pradžioje diskutavome, kodėl verta skaityti? Paaiškėjo, kad smalsieji ketvirtokai puikiai žino skaitymo naudą. 

II vietos diplomas iš Lietuvos mokyklų žaidynių merginų futbolo 5X5 varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Lapkričio 28 d. mokyklos skaitykloje vyko literatūrinė popietė 2-3 klasių mokiniams ,,Šiaurės šalių rašytojų kūryba“, skirta Šiaurės šalių literatūrai. Ši Šiaurės šalių literatūros savaitė kasmet minima lapkričio mėnesį.