II vietos diplomas iš zoninių merginų futbolo 5X5 varžybų

Lapkričio 28 d. mokyklos skaitykloje vyko literatūrinė popietė 2-3 klasių mokiniams ,,Šiaurės šalių rašytojų kūryba“, skirta Šiaurės šalių literatūrai. Ši Šiaurės šalių literatūros savaitė kasmet minima lapkričio mėnesį.

Rajoninės berniukų futbolo varžybos

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2005 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Rajoninės mergaičių futbolo varžybos

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių mergaičių (gim. 2004 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Mokytojai dažnai jaučia įtampą dėl artėjančio tėvų susirinkimo. Jie svarsto, kokius klausimus, kokias problemas reikėtų aptarti. Juk surengti gerą tėvų susirinkimą niekas specialiai nemoko. Kai reikia jį suorganizuoti, kyla begalės klausimų: kaip atsispirti pagundai viešai aptarinėti asmeninius klausimus, kaip neįsitraukti į ilgas ir beviltiškas, o kartais net provokuojančias diskusijas? Jeigu kiltų tokia diskusija, kurios mes negalėtume suvaldyti, ką tada daryti? Bus vykęs ar nevykęs susirinkimas? Diskutuosime ar barsimės? O gal mes apskritai kažką darom ne taip. Begalės klausimų..!

Lapkričio 14 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko šeštosios Raseinių rajono priešmokyklinio amžiaus vaikų „Mažosios olimpinės žaidynės“. Jose dalyvavo net 11 priešmokyklinio amžiaus vaikų komandų iš mūsų rajono. Tai projekto „Mažieji olimpiečiai“, kurį finansuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas, baigiamoji šventė.