Renginiai

Vakaras mokykloje – Kalėdų šventės belaukiant

Gruodžio 14 d. vakarą 6-8 klasių mokiniai ir klasių vadovai leido kartu. Nuobodžiauti nebuvo kada. Čia laukė įdomios kūrybinės dirbtuvės ir užsiėmimai, kuriuos vedė progimnazijos mokytojai ir svečiai. Raseinių rajono kultūros centro scenografė Renata Lauraitytė mokė kurti kalėdines eglutes iš buityje nereikalingų daiktų, socialinė pedagogė Beata Vaičekauskienė organizavo kūrybines dirbtuves ,,Prakalbink lėlę“, Lolita Bitvinskienė papuošė mokinių rankas meniškomis tatuiruotėmis. Kaip stiprinti savo kūną ir dvasią, mokė matematikė Reda Stulgytė, o mokytojas Mindaugas Zybartas organizavo sportinius žaidimus. Netruko prabėgti pusantros valandos, reikėjo grįžti į aktų salę ir pristatyti savo veiklas, parodyti, ką sukūrė ir išmoko. O atsikvėpus ir išgėrus skanios arbatos, visi vakaro dalyviai, vadovaujami choreografės Mildos Urniežienės, mokėsi kantri šokio. 

Pasipuošę kalėdinę eglutę, lauksime gražiausių žiemos švenčių.
 
Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Gruodžio 11 dienos rytą, per antrą ir trečią pamokas, kiek neįprastoje vietoje, progimnazijos direktorės kabinete, vyko pirmų klasių mokinių literatūrinis rytmetys ,,Mano vaikystės knyga“. Jame dalyvavo visi pirmų klasių mokiniai, jų mokytojai (Giedrė Matusevičienė, Regina Kalpokienė, Renata Simonavičienė, Žydrūnas Kapočius), progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, mokyklos bibliotekininkė Vilma Gricienė, dorinio ugdymo (etikos) mokytojas Linas Tranas, 3a klasės mokinės Ema Petrauskaitė ir Adrija Šilvaitė, 4b klasės mokinys Jokūbas Stonys. Literatūrinio rytmečio ,,Mano vaikystės knyga“ tikslas – skatinti mokinius skaityti, domėtis knygomis. 

Popietės pradžioje diskutavome, kodėl verta skaityti? Paaiškėjo, kad smalsieji ketvirtokai puikiai žino skaitymo naudą. 

II vietos diplomas iš Lietuvos mokyklų žaidynių merginų futbolo 5X5 varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas

Lapkričio 28 d. mokyklos skaitykloje vyko literatūrinė popietė 2-3 klasių mokiniams ,,Šiaurės šalių rašytojų kūryba“, skirta Šiaurės šalių literatūrai. Ši Šiaurės šalių literatūros savaitė kasmet minima lapkričio mėnesį. 

Rajoninės berniukų futbolo varžybos

I vietos diplomas iš Raseinių rajono mokyklų žaidynių berniukų (gim. 2005 m. ir jaun.) futbolo 5X5 varžybų

Kūno kultūros mokytojas M. Zybartas