Šauliai tradiciniame pagarbos bėgime

Sausio 12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo XXVIII tradiciniame tarptautiniame pagarbos bėgime „ Gyvybės ir mirties keliu“ Vilniuje. Tai buvo puiki galimybė būrelio nariams savo bėgimu pagerbti 1991 metais žuvusiuosius už Lietuvos Laisvę. Vienas iš renginio tikslų - ugdyti ištvermę, skiepyti meilę ir pilietinę pareigą bei diegti mūsų šalies moksleivių, jaunimo sąmoningą požiūrį. Šis pagarbos bėgimas – ne varžybinis. Jame nugalėtojai ir prizininkai neišaiškinami. Tačiau renginio organizatoriai ir rėmėjai apdovanojo visus dalyvius atminimo medaliais, o jaunieji kariai po finišo vaišino tradicine karšta arbata.

Būrelio vadovas R. Elzbergas

Sausio 6 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo organizuotame Lietuvos Šaulių Sąjungos pėsčiųjų žygyje „Partizanų Lietuva“. Šauliai žygiavo maršrutu  Viduklė - Šienlaukis.

Visus kviečiame aplankyti mūsų mokyklos 6 - 8 klasių mokinių piešinių parodą „Žiemos fantazijos“. Darbai eksponuojami mokyklos priešsalėje, trečiame aukšte prie dailės kabineto, dailės kabinete ir aplink 2 – 3 aukšto langus lipant paradiniais laiptais.

Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė

Jau aštuntą kartą Lietuvos Respublikos Prezidentės inicijuojama akcija ,,Knygų Kalėdos“ nuo lapkričio 8 dienos kvietė visus dovanoti knygų Lietuvos bibliotekoms. Šių metų ,,Knygų Kalėdų“ akcijos šūkis – dovanokime laukiamiausių knygų šalies bibliotekoms!

,,Knygų kalėdų'' akcijos ženkliukas

Gruodžio 14 d. vakarą 6-8 klasių mokiniai ir klasių vadovai leido kartu. Nuobodžiauti nebuvo kada. Čia laukė įdomios kūrybinės dirbtuvės ir užsiėmimai, kuriuos vedė progimnazijos mokytojai ir svečiai.

Gruodžio 11 dienos rytą, per antrą ir trečią pamokas, kiek neįprastoje vietoje, progimnazijos direktorės kabinete, vyko pirmų klasių mokinių literatūrinis rytmetys ,,Mano vaikystės knyga“. Jame dalyvavo visi pirmų klasių mokiniai, jų mokytojai (Giedrė Matusevičienė, Regina Kalpokienė, Renata Simonavičienė, Žydrūnas Kapočius), progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, mokyklos bibliotekininkė Vilma Gricienė, dorinio ugdymo (etikos) mokytojas Linas Tranas, 3a klasės mokinės Ema Petrauskaitė ir Adrija Šilvaitė, 4b klasės mokinys Jokūbas Stonys. Literatūrinio rytmečio ,,Mano vaikystės knyga“ tikslas – skatinti mokinius skaityti, domėtis knygomis.