Šventinis teniso turnyras 2019

Kovo 23 dieną Raseiniuose vyko šventinis Kovo 11 dienai paminėti vaikų teniso turnyras. Varžybose dalyvavo žaidėjai iš Šiaulių, Jurbarko, Radviliškio, Raseinių, Kėdainių. Kai kuriems jauniesiems žaidėjams tai buvo pirmosios oficialios varžybos, pirmieji žingsniai didelių pergalių link. Mergaičių grupėje trečiąją vietą iškovojo Šaltinio progimnazijos žaidėja Eva Kunciūtė. Antroji vieta atiteko žaidėjai iš Kėdainių Kotrynai Zasimauskaitei. Turnyro nugalėtoja tapo kėdainietė Patricija Padvilkytė. Berniukų grupėje trečiąją vietą iškovojo Šaltinio progimnazijos žaidėjas Matas Krivickas. Antroji vieta atiteko žaidėjui iš Radviliškio Arnui Povilianskui. Turnyro nugalėtoju tapo radviliškietis Armandas Jankevičius.

Tai puiki vaikų bendravimo forma, siekimas geresnio žaidimo rezultato, naujų potyrių, pažinčių ieškojimas.

Kūno kultūros mokytojas R. Elzbergas

Kovo 20 d. visame pasaulyje minima ŽEMĖS DIENA. Tai diena, kai prisimename, kuo mums yra svarbi mūsų motina žemė, kaip reikia saugoti bei tausoti jos išteklius. Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena paskelbta neatsitiktinai.

Kovo 14 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje lankėsi Raseinių Marcelijaus Martinaičio vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, pakviestos progimnazijos bibliotekininkės Idos Matelienės.

Kovo 7 dieną Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje vyko turininga edukacinė veikla, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Edukacinėje programoje  „Senovės baltų gyvensena“ dalyvavo 3 – 4 klasių mokiniai, o ją vedė VšĮ „Vikingų kaimo“ darbuotojai Judita ir Mindaugas Korsakai, pristatantys savo įstaigą kaip „patyrimų muziejų po atviru dangumi“. Mokyklos bibliotekininkės kvietimu renginyje dalyvavo 3b klasės mokiniai ir mokytoja.

Kovo 6 d. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Chorų karai – dainuoju Lietuvai“, skirtas minint 29-ąsias Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo – 1990 metų kovo 11-osios – metines. Šiame renginyje dalyvavo visi Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai. Skambėjo patriotinės dainos, kurias išradingai pristatė teatro būrelio vaikai (vadovė I. Garšvienė).

Kartu su pirmu oro įkvėpimu ir su pirmu motinos pieno lašu gavau gimtą kalbą. Kalbą, kuri yra viena seniausių kalbų pasaulyje. Ir ne tik aš ją gavau, bet ir tu, ir jūs… Tai turtas, kurio neįmanoma išmatuoti jokiais pinigais, jokiais deimantais“. (Angelė Jurevičienė)