Renginiai

Sąmoningumo didinimo savaitė per ilgąsias pertraukas

Kovas – sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių. Raseinių Šaltinio progimnazija aktyviai prisijungė prie emocinės paramos tarnybos „Vaikų linija“ iniciatyvos – progimnazijoje vyko įvairios veiklos, skirtos patyčių prevencijai ir kitokiam žeminančiam elgesiui stabdyti. Pamokų metu mokiai mokėsi gerbti šalia esantį  ir ugdėsi sąmoningumą. Per pertraukas turėjo galimybę atsipalaiduoti piešdami mandalas kartu su dailės mokytoja Rasa; pažinti origami su mokytoja Rita; išbandyti savo jėgas ir ištvermę su kūno kultūros mokytoju Mindaugu; pasinerti į relaksacijos pasaulį su psichologe Birute; kiekvieną dieną ilgosios pertraukos metu kartu su pagalbos mokiniui specialistėmis Aušra, Beata ir Laura galėjo šėlti Just Dance šokių ritmu. O kad progimnazija taptų dar draugiškesne - 5-8 kl. mokiai kūrė plakatus „Mano svajonių pertrauka“.

Specialioji pedagogė L. Burneikienė
Ankstesnės naujienos


Su šiuo šūkiu kovo 22 dieną Šaltinio progimnazijos bendruomenė minėjo pasaulinę vandens dieną. 8c klasės mokinės Eva, Ema ir Rusnė, technologijos mokytoja metodininkė Rasa ir visuomenės sveikatos specialistė Audronė mokytojus, mokinius ir jų tėvelius vaišino vandeniu, paskanintu naminėmis aviečių, braškių ar agrastų uogų sultimis. 

Šių metų kovo 25 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai į mokyklą rinkosi linksmi ir atsipalaidavę, nes jų laukė ne pamokos, o integruota menų ir technologijų nepamokinė diena „Kurkime drauge“. 

Kovo 23 dieną Raseiniuose vyko šventinis Kovo 11 dienai paminėti vaikų teniso turnyras. Varžybose dalyvavo žaidėjai iš Šiaulių, Jurbarko, Radviliškio, Raseinių, Kėdainių. Kai kuriems jauniesiems žaidėjams tai buvo pirmosios oficialios varžybos, pirmieji žingsniai didelių pergalių link.

Kovo 20 d. visame pasaulyje minima ŽEMĖS DIENA. Tai diena, kai prisimename, kuo mums yra svarbi mūsų motina žemė, kaip reikia saugoti bei tausoti jos išteklius. Kovo 20-oji Pasauline Žemės diena paskelbta neatsitiktinai. 

Kovo 14 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje lankėsi Raseinių Marcelijaus Martinaičio vaikų literatūros skyriaus darbuotojos, pakviestos progimnazijos bibliotekininkės Idos Matelienės.