Renginiai

Jaunieji tenisininkai baigia salės sezoną

Gegužės 24d. baigėsi mokyklos 1- 4 klasių mokinių individualios lauko teniso varžybos Šaltinio taurei laimėti. Finalinėse kovose dalyvavo 3 mergaitės ir 4 berniukai, parodę geriausius rezultatus atrankoje. Pirmąją vietą tarp mergaičių iškovojo Paulina Andzelytė (4b klasė). Antroji vieta atiteko Vestai Ragaliauskaitei (4b klasė), trečioji - Solveigai Gailiūtei (4bklasė). Tarp berniukų geriausiai pasirodė ir antrus metus iš eilės Šaltinio taurę laimėjo Nojus Danusas (3c klasė), finale įveikęs savo pagrindinį varžovą Matą Krivicką (4c klasė). Trečiąją vietą iškovojo Gabrielius Čiapas (3c klasė), atkaklioje kovoje įveikęs Emilį Valinčių (3c klasė).

Dabar mokinių lauks įtemtas vasaros laikotarpis, kur treniruotės ir varžybos kelsis į lauko aikšteles. 
                                                                        
Varžybų organizatorius R. Elzbergas

 




Ankstesnės naujienos


Po ilgos ir pabodusios žiemos visi laukiame pavasario su saulės šiluma ir atbundančia gamta. Gegužės mėnesio pradžioje mokyklos pirmo aukšto koridoriaus sienos pasipuošė nauja sieninė instaliacija „Pavasario spalvos“. 

Gegužės 15 d. į PUG klasę buvo pakviesti aktyviausi 2-4 klasių skaitytojai. Manau, kad ši diena mokiniams ilgai išliks atmintyje, nes jų laukė siurprizas -  rašytoja Ignė Zarambaitė ir Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Renginio pradžioje už aktyvų skaitymą, rašytoja ir mokyklos bibliotekininkė įteikė mokiniams progimnazijos padėkas.

Geriausių skaitytojų sąrašas
 

Mūsų berniukų ( gim.2004 ir jaunesni) krepšinio komanda dalyvavo  zoninėse varžybose, kurios vyko Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje. Varžybose teko susirungti su metais vyresniais ir visa galva aukštesniais šeimininkų ir Šeduvos (Radviliškio raj.) žaidėjais.

 

Gegužės 10-12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo rajoninėje stovykloje Šiluvoje. Šauliai tobulino žygiavimo ir rikiuotės užduotis, šaudymo įgūdžius, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam, susipažino su priešgaisrine technika ir jos galimybėmis. 

Gegužės 4-toji - Šv. Florijono diena. Ši diena Lietuvoje buvo minima iki Antrojo Pasaulinio karo, atkūrus nepriklausomybę ji vėl tapo ugniagesių - gelbėtojų profesine švente.