Pailgintos mokymosi dienos grupės išvyka į Lyduvėnus

Gegužės 24d. baigėsi mokyklos 1- 4 klasių mokinių individualios lauko teniso varžybos Šaltinio taurei laimėti. Finalinėse kovose dalyvavo 3 mergaitės ir 4 berniukai, parodę geriausius rezultatus atrankoje. Jaunieji tenisininkai baigia salės sezoną

Po ilgos ir pabodusios žiemos visi laukiame pavasario su saulės šiluma ir atbundančia gamta. Gegužės mėnesio pradžioje mokyklos pirmo aukšto koridoriaus sienos pasipuošė nauja sieninė instaliacija „Pavasario spalvos“.

Gegužės 15 d. į PUG klasę buvo pakviesti aktyviausi 2-4 klasių skaitytojai. Manau, kad ši diena mokiniams ilgai išliks atmintyje, nes jų laukė siurprizas -  rašytoja Ignė Zarambaitė ir Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Jolanta Gudeikytė. Renginio pradžioje už aktyvų skaitymą, rašytoja ir mokyklos bibliotekininkė įteikė mokiniams progimnazijos padėkas.

Geriausių skaitytojų sąrašas

Mūsų berniukų ( gim.2004 ir jaunesni) krepšinio komanda dalyvavo  zoninėse varžybose, kurios vyko Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje. Varžybose teko susirungti su metais vyresniais ir visa galva aukštesniais šeimininkų ir Šeduvos (Radviliškio raj.) žaidėjais.

Gegužės 10-12 d. mokyklos šaulių būrelio nariai dalyvavo rajoninėje stovykloje Šiluvoje. Šauliai tobulino žygiavimo ir rikiuotės užduotis, šaudymo įgūdžius, mokėsi suteikti pirmąją pagalbą nukentėjusiajam, susipažino su priešgaisrine technika ir jos galimybėmis.