Renginiai

Pasitinkant mokyklos jubiliejų ,,Ir vėl pradžia...“

Artėdami rudens dienų taku
Pasveikinti mokyklą norim.

Pasitinkant Šaltinio mokyklos veiklos 30 - metį progimnazijoje spalio 7-11 dienomis vyko įvairiausi renginiai, kurių koordinatorė ir įkvėpėja buvo progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, sutelkusi visų veiklų įgyvendinimui komandą. 

Spalio 7 d. iškilmingai pakėlus mokyklos vėliavą, visa bendruomenės eisena pasiekė Žemaičio aikštę, kur visus pasveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, administracijos direktorius Edmundas Jonyla. Į dangų pakilę mėlyni balionai tarsi nusinešė vaikų svajones ir atvertė naują Šaltinio progimnazijos gyvenimo puslapį. O sugrįžus į mokyklą laukė įvairios veiklos: akcijos, kūrybinės dirbtuvės, diskusijos ,,Mano sėkmės istorija“, ,,Karšta kėdė“, konkursas ,,Mokyklos takais“. Spalio 8 diena – Bendrystės diena – vyko 1-4 ir 5-8  kl. mokinių diskotekos. Spalio 9 diena buvo skirta parodų atidarymui, apdovanojimams. Gimtadienio savaitė baigėsi tortadieniu, ,,Gyvos instaliacijos“ kūrimu, o vakare vyko klasių vadovų susitikimas su buvusiais mokyklos abiturientais.
 
Džiaugiamės, kad į mokyklos jubiliejaus šventę koncertą ,,Ir vėl pradžia...“ atvyko ne tik buvę mūsų mokyklos mokiniai, bet ir svečių iš Raseinių, progimnazijos draugai šaltiniečiai iš Tauragės, Panevėžio, Alytaus, Marijampolės. Svečių sveikinimus lydėjo progimnazijos mokinių ir mokytojų dainos, šokiai, Meno mokyklos smuikininkų ansamblio atliekami kūriniai (vadovė J. Turčinskienė). Kaip gera, kai Šaltinio mokyklos nepamiršta buvę mokiniai ir savo sveikinimus palydi nuostabia muzika ir daina. 

Šaltinis – tai vandens versmė, kuri neužšąla per didžiausius speigus. Ir vis tokia tyra lyg mėlynas pavasario dangus. Ir bėga, bėga į pradžią, į atgimimą, į pažinimą, kad galėtume kurti, mylėti, sveikinti vieni kitus su nauja pradžia, dovanoti džiaugsmą ir naują viltį, kurti gražesnį pasaulį.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Tamošaitienė
Ankstesnės naujienos


„Šaltinio progimnazijos teritorijoje auga 18 medžių rūšių. Iš viso - 443 medžiai. Daugiausia yra paprastųjų eglių - 112 “. Tokia informacija apie medžius pristatyta mokyklos bendruomenei pasibaigus projektui „Mokyklos teritorijoje augantys medžiai“. 

Kiekvienais metais, rugsėjo 16-22 dienomis, visose Europos Sąjungos šalyse organizuojama Europos judumo savaitė. Šaltinio progimnazijos mokykloje taip pat vyko įvairūs renginiai. Visą savaitę mokiniai galėjo dalyvauti skirtinguose užsiėmimuose.

Kaip greitai prabėgo įspūdžių ir smagių akimirkų kupina vasara. Atėjo ruduo, su savimi atsinešdamas kraitę žemės gėrybių ir rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną.

CC projektu siekiama sukurti, patikrinti ir plačiai skleisti naujus metodus, pagrįstus kūrybišku požiūriu į suaugusiųjų švietimą. Projektas orientuotas į socialinių ir pilietinių kompetencijų tobulinimą, atsižvelgiant į socialiai jautrių suaugusiųjų poreikius.

Birželio 6 d. į papuoštą aktų salę po paskutinės pirmosios mokytojos pamokos rinkosi ketvirtokai, jų tėveliai į Pradinio išsilavinimo pažymėjimų įteikimo šventę. Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė pasveikino ketvirtokus ir įteikė pažymėjimus. Šventę vedė 3a klasės mokiniai Ema ir Joris. Ketvirtokai šoko, dainavo, dėkojo savo pirmosioms mokytojoms už šilumą, už rūpestį, už meilę, už tai, kad padėjo pažinti save ir pasaulį. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė