Pyragų diena 2019

Lapkričio 8 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje surengta Pyragų diena šaltiniečius subūrė kilniam tikslui - dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones. Jau tradicija tapo kepti pyragus ir jų gabalėlius už sutartą kainą parduoti bičiuliams ar mokslo draugams, o surinktas lėšas skirti mažiesiems ligoniukams. Mokiniai, tėveliai, mokytojai ir mokyklos darbuotojai ragavo atsineštus pyragus, rinko aukas. Dėkojame už aktyvų mokinių ir jų tėvelių dalyvavimą, o surinktas lėšas (339,84 Eur) skyrėme Raseinių ligoninės vaikų skyriui.

Džiugu, kad Pyragų diena jau tapo gražia tradicija ir kasmet švenčiama vis plačiau. Tai puiki proga kartu atlikti ir labai prasmingą darbą – pagelbėti mažiesiems.

Mokinių taryba

Raseinių Šaltinio progimnazijos 5 klasių mokiniai dalyvauja ES projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose. Jų metu mokiniai mokosi saugaus elgesio vandenyje ir plaukimo pradmenų.

2019 m. spalio 24-26 dienomis Kanuose (Prancūzijos respublika) vyko kasmetė „Baigiamoji eTwinning Konferencija 2019“, į kurią susirinko daugiau nei 500 dalyvių iš visos Europos: pedagogų, eTwinning programos ambasadorių, nacionalinės paramos tarnybos darbuotojų, švietimo ministerijų atstovų ir kitų svečių iš šalių, dalyvaujančių eTwinning programoje.

eTwinning projektai

Anglų k. mokytojos A. Abromavičienės 7-8 klasių mokiniai praeitais mokslo metais dalyvavo trijuose eTwinning projektuose, kuriems, šių metų spalio 30 d., buvo suteiktas Europos kokybės ženklelis už kokybišką projektų veiklų įgyvendinimą.

Kokybės ženklelis už projektą ,,Young Biography Writers''

Kokybės ženklelis už projektą ,,Let’s take care of our loving pets!''

Kokybės ženklelis už projektą ,,YOUR MESS IS MINE!''

Lietuvoje šiais metais jau tryliktą kartą vykdomas tradicinis Konstitucijos egzaminas. Beveik tiek pat kartų šis egzaminas vyko ir mūsų mokykloje. Per eilę metų Konstitucijos išmanymą rodė jau keletas Šaltinio mokyklos moksleivių kartų.

Pasitinkant Šaltinio mokyklos veiklos 30 - metį progimnazijoje spalio 7-11 dienomis vyko įvairiausi renginiai, kurių koordinatorė ir įkvėpėja buvo progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė, sutelkusi visų veiklų įgyvendinimui komandą.