Spektaklis ,,Mažasis princas''

Lapkričio 21 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos jaunių tautinių šokių kolektyvas, mergaičių vokalinis ansamblis ir skaitovės, jų vadovai vyko į Alytaus Šaltinių progimnaziją, kur buvo organizuojamas respublikinis etnokultūros festivalis ,,In svečius pas dzūkučius“.

Šių metų lapkričio 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai jau antrą kartą pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena „Anglų kalba atveria duris“ buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris į pasaulio pažinimą.

Lapkričio 8 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje surengta Pyragų diena šaltiniečius subūrė kilniam tikslui - dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Raseinių Šaltinio progimnazijos 5 klasių mokiniai dalyvauja ES projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose. Jų metu mokiniai mokosi saugaus elgesio vandenyje ir plaukimo pradmenų.

2019 m. spalio 24-26 dienomis Kanuose (Prancūzijos respublika) vyko kasmetė „Baigiamoji eTwinning Konferencija 2019“, į kurią susirinko daugiau nei 500 dalyvių iš visos Europos: pedagogų, eTwinning programos ambasadorių, nacionalinės paramos tarnybos darbuotojų, švietimo ministerijų atstovų ir kitų svečių iš šalių, dalyvaujančių eTwinning programoje.