Įgyvendintas Mokinių tarybos projektas

Mokykloje baigėsi Mokinių tarybos inicijuotas projektas „Aš galiu“. Jame dalyvavo vyresniųjų klasių Mokinių tarybos nariai. Projekto metu buvo mokomasi savanorystės pagrindų. Lektorius Žilvinas Mažeikis mokiniams vedė įvairius mokymus, teorinius užsiėmimus, visi  kartu rengė „savanorystės mugę“. Tai puiki patirtis mokiniams, žinių kaupimas pasirenkant savanoriškas veiklas. Baigiamajame renginyje mokiniai diskutavo apie savanorystės naudą miestui, kaip skatinti miesto gyventojus savanoriauti, kas svarbu jaunimui.

Renginyje svečiavosi „Dubysos“ regioninio parko direktorius V. Kilčiauskas, „Vilties tako“ direktoriaus pavaduotoja Ala Michailovienė, mokyklos administracija bei MT aktyvo nariai.

Kūno kultūros mokytojas R. Elzbergas

,,Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ (A. de Sent Egziuperi)
Šaltinio progimnazijos mokiniai ir mokytojai nuoširdžiai dėkoja Raseinių miesto vietos veiklos grupei ir projekto partneriui Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už ,,Avilio“ teatro spektaklį ,,Mažasis princas“, ugdantį mažo žmogaus socialines-emocines kompetencijas, formuojantį požiūrį į vertybes, aplinką, kurioje gyvena.

Pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Lapkričio 21 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos jaunių tautinių šokių kolektyvas, mergaičių vokalinis ansamblis ir skaitovės, jų vadovai vyko į Alytaus Šaltinių progimnaziją, kur buvo organizuojamas respublikinis etnokultūros festivalis ,,In svečius pas dzūkučius“.

Šių metų lapkričio 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai jau antrą kartą pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena „Anglų kalba atveria duris“ buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris į pasaulio pažinimą.

Lapkričio 8 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje surengta Pyragų diena šaltiniečius subūrė kilniam tikslui - dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Raseinių Šaltinio progimnazijos 5 klasių mokiniai dalyvauja ES projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ kūno kultūros ir fizinio aktyvumo ugdymo edukaciniuose užsiėmimuose. Jų metu mokiniai mokosi saugaus elgesio vandenyje ir plaukimo pradmenų.