Padėka už padovanotas knygas

Mūsų mokyklos bibliotekos knygų fondas per šią akciją praturtėjo 17 knygų. Mokyklos bibliotekininkė už dovanotas knygas dėkoja visiems dalyvavusiems akcijoje, ypač 2 b klasės mokinei Godai Navickaitei ir 4 d klasės bendruomenei už padovanotą T. Dirgėlos knygą „Benas – sapnų siuvėjas”. Kviečiu ją skaityti ir dalyvauti „Metų knygos” rinkimuose.

Bibliotekininkė Ida Matelienė

Artėjant metų pabaigai, apmąstome nuveiktus darbus, mintyse dėliojame padėkos žodžius artimiesiems ir tiems žmonėms, kurie kasdienybės sūkuryje nuoširdžiai atlieka darbus ar suteikia laimės kitiems. Gerumo nepaliesi. Jį gali tik pajusti, gali duoti kitam. Gerumas – tai toks žodis, kuriame telpa viskas: parama, pagalba, draugystė, padėka.

Mokykloje baigėsi Mokinių tarybos inicijuotas projektas „Aš galiu“. Jame dalyvavo vyresniųjų klasių Mokinių tarybos nariai. Projekto metu buvo mokomasi savanorystės pagrindų.

,,Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ (A. de Sent Egziuperi)
Šaltinio progimnazijos mokiniai ir mokytojai nuoširdžiai dėkoja Raseinių miesto vietos veiklos grupei ir projekto partneriui Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už ,,Avilio“ teatro spektaklį ,,Mažasis princas“, ugdantį mažo žmogaus socialines-emocines kompetencijas, formuojantį požiūrį į vertybes, aplinką, kurioje gyvena.

Pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Lapkričio 21 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos jaunių tautinių šokių kolektyvas, mergaičių vokalinis ansamblis ir skaitovės, jų vadovai vyko į Alytaus Šaltinių progimnaziją, kur buvo organizuojamas respublikinis etnokultūros festivalis ,,In svečius pas dzūkučius“.

Šių metų lapkričio 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai jau antrą kartą pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena „Anglų kalba atveria duris“ buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris į pasaulio pažinimą.