Renginiai

Padėkos vakaras ,,Ačiū, kad esame kartu“

Artėjant metų pabaigai, apmąstome nuveiktus darbus, mintyse dėliojame padėkos žodžius artimiesiems ir tiems žmonėms, kurie kasdienybės sūkuryje nuoširdžiai atlieka darbus ar suteikia laimės kitiems. Gerumo nepaliesi. Jį gali tik pajusti, gali duoti kitam. Gerumas – tai toks žodis, kuriame telpa viskas: parama, pagalba, draugystė, padėka.

Šaltinio progimnazijos šventinį vakarą ,,Ačiū, kad esame kartu“ pradėjo Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai Ieva Goleckytė ir Jurgis Jarašius. Solistams akomponavo pianistė Evelina Pilipavičiūtė. Jų programoje skambėjo dainos iš miuziklų ir operečių. Kruopščiai atrinkti muzikiniai kūriniai džiugino visą vakarą mokyklos darbuotojus, mokinių tėvelius, svečius. 
     
Progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė už finansinę paramą ir pagalbą organizuojant progimnazijoje respublikinius renginius, nuoširdų bendradarbiavimą, savanorystę, aktyvų dalyvavimą mokyklos bendruomenės veiklose, kūrybines iniciatyvas apdovanojimais pagerbė mokinių tėvelius, socialinius partnerius. Dešimt Metų nominacijų buvo įteikta aktyviems progimnazijos mokytojams ir darbuotojams už įgyvendintus projektus, racionaliai panaudotas lėšas, įkuriant modernias laisvalaikio erdves, profesionalumą, įsitraukimą į darbą, entuziazmą, nebijant naujų iššūkių, inovacijas, metų renginius, už nematomus darbus, bet labai svarbius mokyklos bendruomenei. Nominacija ,,Metų strategė“ buvo skirta Šaltinio progimnazijos direktorei Vaivai Zubrickienei. Direktorės aktyvumo, pozityvumo, kūrybiškumo savybių, lyderystės buriant bendraminčių komandas ir įkvepiant darbuotojus veiklai dėka, progimnazija garsėja inovatyvumu ir puikiais rezultatais.
   
Įsimintinas Padėkos vakaro momentas buvo socialinės pedagogės Beatos Vaičekauskienės kvietimas išpildyti ir įgyvendinti vaikų, gyvenančių sudėtingomis sąlygomis, svajones. Puiku, kad šventės dalyviai pasiryžo šiems vaikams padėti.
     
Kilnių, darbščių žmonių mūsų bendruomenėje išties nemažai. Dar kartą neišmatuojamas, paprastas ir iš visos širdies „Ačiū Jums“. Už tai, kad buvote, esate ir būsite kartu. Dirbkime, padėkime, kurkime, svajokime ir darykime dar daug beprotiškai smagių dalykų drauge.

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesnės naujienos


Mokykloje baigėsi Mokinių tarybos inicijuotas projektas „Aš galiu“. Jame dalyvavo vyresniųjų klasių Mokinių tarybos nariai. Projekto metu buvo mokomasi savanorystės pagrindų. 

,,Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ (A. de Sent Egziuperi)
Šaltinio progimnazijos mokiniai ir mokytojai nuoširdžiai dėkoja Raseinių miesto vietos veiklos grupei ir projekto partneriui Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už ,,Avilio“ teatro spektaklį ,,Mažasis princas“, ugdantį mažo žmogaus socialines-emocines kompetencijas, formuojantį požiūrį į vertybes, aplinką, kurioje gyvena.

Pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Lapkričio 21 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos jaunių tautinių šokių kolektyvas, mergaičių vokalinis ansamblis ir skaitovės, jų vadovai vyko į Alytaus Šaltinių progimnaziją, kur buvo organizuojamas respublikinis etnokultūros festivalis ,,In svečius pas dzūkučius“. 

Šių metų lapkričio 26 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 5-8 klasių mokiniai jau antrą kartą pasinėrė į anglų kalbos pažinimo ir tyrinėjimo pasaulį. Anglų kalbos diena „Anglų kalba atveria duris“ buvo skirta ugdyti mokinių socialines ir pažinimo kompetencijas, lavinti bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius bei skatinti mokinius mokytis anglų kalbos, kuri tikrai atveria duris į pasaulio pažinimą. 

Lapkričio 8 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje surengta Pyragų diena šaltiniečius subūrė kilniam tikslui - dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.