Pagarbos bėgimas Sausio 13-osios aukoms atminti Vilniuje

Sausio 11 d. Vilniuje vyko tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ skirtas sausio 13-sios aukoms atminti. Bėgime tarp 9 tūkstančių įvairaus amžiaus bėgikų iš Lietuvos ir užsienio, tarp jų – Lietuvos bei sąjungininkų valstybių karių, šaulių, dalyvavo ir mūsų progimnazijos jaunieji šauliai.

Jau 29-ąjį kartą vykstantis bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ tradiciškai vidurdienį prasidėjo nuo žuvusiųjų amžinojo poilsio vietos Antakalnio kapinėse ir maždaug po pusantros valandos baigėsi prie Vilniaus televizijos bokšto. Po bėgimo visi dalyviai buvo apdovanoti atminimo medaliais.

Šaulių būrelio vadovas R. Elzbergas

Jau devintą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojama akcija ,,Knygų Kalėdos“ kvietė visus dovanoti knygas.

Artėjant metų pabaigai, apmąstome nuveiktus darbus, mintyse dėliojame padėkos žodžius artimiesiems ir tiems žmonėms, kurie kasdienybės sūkuryje nuoširdžiai atlieka darbus ar suteikia laimės kitiems. Gerumo nepaliesi. Jį gali tik pajusti, gali duoti kitam. Gerumas – tai toks žodis, kuriame telpa viskas: parama, pagalba, draugystė, padėka.

Mokykloje baigėsi Mokinių tarybos inicijuotas projektas „Aš galiu“. Jame dalyvavo vyresniųjų klasių Mokinių tarybos nariai. Projekto metu buvo mokomasi savanorystės pagrindų.

,,Matyti galima tik širdimi. Tai, kas svarbiausia, nematoma akimis.“ (A. de Sent Egziuperi)
Šaltinio progimnazijos mokiniai ir mokytojai nuoširdžiai dėkoja Raseinių miesto vietos veiklos grupei ir projekto partneriui Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui už ,,Avilio“ teatro spektaklį ,,Mažasis princas“, ugdantį mažo žmogaus socialines-emocines kompetencijas, formuojantį požiūrį į vertybes, aplinką, kurioje gyvena.

Pavaduotoja ugdymui V. Tamošaitienė

Lapkričio 21 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos jaunių tautinių šokių kolektyvas, mergaičių vokalinis ansamblis ir skaitovės, jų vadovai vyko į Alytaus Šaltinių progimnaziją, kur buvo organizuojamas respublikinis etnokultūros festivalis ,,In svečius pas dzūkučius“.