Renginiai

Šaltiniečiai myli gyvūnus

Vasario 19 dieną į Kauno „Nuaro“ gyvūnų prieglaudą 4-8 klasių mokinių grupė nuvežė paaukotas lėšas, gyvūnų maistą, kraiką ir kitus įvairius priedus: žaislus, pirštines, paklotėlius ir kt. Akcijoje aktyviai dalyvavo mokyklos mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai, iš viso – 68 žmonės. Taip pat pinigais prieglaudos augintinius parėmė mokinių taryba, atskiros klasės – iš viso suaukota 70 eurų. Išvykoje dalyvavę mokiniai pamatė ir širdimi pajuto ten esančių šuniukų ir kačių liūdesį bei norą turėti tikrą šeimininką.
 
Didelį susidomėjimą sukėlė sąlygos, kurias turi gyvūnų viešbučio svečiai, gyvenantys ten tik laikinai. Tikimės, kad ši akcija ir išvyka leido mums dar kartą įsitikinti, kokie mes esame atsakingi už augintinius. 

Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie šios akcijos organizavimo ir įgyvendinimo.
R. Stulgytė, G. Barakauskienė

Įspūdžiai iš gyvūnų prieglaudos
Vasario 19 dieną 4-8 klasių mokinių grupė su mokytojomis lankėsi Kauno ,,Nuaro'' smulkiųjų gyvūnų prieglaudoje. Tik atvažiavus mus pasitiko penki šunys voljeruose. Nors jie ir gąsdino savo dydžiu, jų vis vien gaila – juk ne savo noru jie čia įstrigę. Gyvūnų prieglaudos prižiūrėtojas papasakojo apie prieglaudą, gyvūnų istorijas. Patekę į patalpas, kur gyvūnai gyvena voljeruose, kiekvienas pradėjome kalbinti šunis. Po to, visiems truputį apsipratus, mums buvo leista juos pavedžioti. Dideli šunys tą pusvalandį rodė savo jėgas tampydami mus po laukus. Mažesnieji šunys tyrinėjo aplinką, iš naujo rodydami savo mielumą. Atėjus laikui išvykti nesinorėjo jų palikti, kai jau spėjai kai kuriuos pamėgti.
 
Kelionės metu dar aplankėme ir gyvūnų viešbutį, kuriame gyvūnai gyvena tik laikinai, bei išklausėme paskaitą apie gyvūnų laisves.

7c klasės mokinė Elena Baltrušaitytė

 

 
Ankstesnės naujienos


Saugesnio interneto diena - tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Progimnazijoje lankėsi Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos mokytojai. Šaltiniečiai supažindino kolegas su patyriminiu ir integruotu ugdymu pamokose, projektinėje veikloje, neformaliajame ugdyme. 

Vasario 15 d. mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo organizuotame rajoniniame pėsčiųjų žygyje „Kartu su Lietuva“. Žygis buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 102-osioms metinėms atminti. 

Sausio 27-ąją daugelis Europos ir pasaulio šalių minėjo Tarptautinę Holokausto dieną, kurios metu atkreipiamas  visuomenės dėmesys į nacistinės Vokietijos vykdytą masinį žydų naikinimą.

Sausio 11 d. Vilniuje vyko tradicinis tarptautinis pagarbos bėgimas „Gyvybės ir mirties keliu“ skirtas sausio 13-sios aukoms atminti. Bėgime tarp 9 tūkstančių įvairaus amžiaus bėgikų iš Lietuvos ir užsienio, tarp jų – Lietuvos bei sąjungininkų valstybių karių, šaulių, dalyvavo ir mūsų progimnazijos jaunieji šauliai.