Renginiai

Augu su pasaka 2020

Lydimas Pasakos žmogus toliau nueina,
Aukščiau pakyla, daugiau pasiekia.
                                  Jeronimas Laucius

Vasario 27 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinio konkurso „Augu su pasaka“ pasakų aptarimo ir laureatų apdovanojimų renginys. 

Šeštą kartą mokiniai buvo kviečiami kurti pasakas. Darbus konkursui pateikė 33 mokiniai iš dešimties mokyklų.
 
Mintimis apie kūrybinius darbus  pasidalino vertinimo komisijos narė - Šaltinio progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja Regina Jankauskienė. Laureatais tapo Raseinių r. Ariogalos gimnazijos mokinė Urtė Pranytė (mokyt. Rita Krištopaitienė), Raseinių r. Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos mokinė Kamilė Sirtautaitė (mokyt. Milda Grinevičienė), Raseinių Šaltinio progimnazijos mokinys Ugnius Mažeikis (mokyt. Liuba Vaigauskienė), Raseinių Šaltinio progimnazijos mokinė Tolvydė Liutvinaitė (mokyt. Viktorija Globienė), Raseinių r. Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos mokinys Oskaras Kantautas (mokyt. Raigeda Buzienė), Marijampolės ,,Šaltinio“ progimnazijos mokinė Gabrielė Dabulevičiūtė (mokyt. Rima Berčiūnienė). Laureatų pasakų dalis inscenizavo Raseinių Šaltinio progimnazijos 1c, 2b, 2d, 4a klasių jaunieji aktoriai. Dalį pasakos sekė jų autoriai. Laureatai buvo apdovanoti Raseinių r. švietimo pagalbos tarnybos diplomais ir atminimo dovanėlėmis. Visi konkurso dalyviai džiaugėsi spalvinimo knygelėmis, kuriose buvo jų kurtos pasakos ir mokinių pieštos iliustracijos.
 
Konkurso dalyvius pasveikino Raseinių r. švietimo pagalbos tarnybos metodininkė Saulė Sitavičienė. Viešnia pasidžiaugė vaikų gebėjimais ir palinkėjo kūrybinės sėkmės.
 
Renginio organizatorės - mokytojos  Aušra Čepauskienė, Giedrė Matusevičienė, Regina Kalpokienė, Rita Diržienė.

 
Ankstesnės naujienos


Vasario 19 dieną į Kauno „Nuaro“ gyvūnų prieglaudą 4-8 klasių mokinių grupė nuvežė paaukotas lėšas, gyvūnų maistą, kraiką ir kitus įvairius priedus: žaislus, pirštines, paklotėlius ir kt. Akcijoje aktyviai dalyvavo mokyklos mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai, iš viso – 68 žmonės. 

Saugesnio interneto diena - tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Progimnazijoje lankėsi Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos mokytojai. Šaltiniečiai supažindino kolegas su patyriminiu ir integruotu ugdymu pamokose, projektinėje veikloje, neformaliajame ugdyme. 

Vasario 15 d. mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo organizuotame rajoniniame pėsčiųjų žygyje „Kartu su Lietuva“. Žygis buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 102-osioms metinėms atminti. 

Sausio 27-ąją daugelis Europos ir pasaulio šalių minėjo Tarptautinę Holokausto dieną, kurios metu atkreipiamas  visuomenės dėmesys į nacistinės Vokietijos vykdytą masinį žydų naikinimą.