Renginiai

Kaziuko mugė 2020

Kovo 1-ąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią, o 4-ą dieną - Kazimierines. Todėl trečiadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną. Šios šventės labai laukia mokiniai, tėveliai, mokytojai. Visą savaitę, o gal ir ilgiau, pradinukai (ir jų tėveliai) suko galveles, ką čia padaryti savo mažomis rankelėmis. Ir sugalvojo, ir padarė, ir prigamino - gražu buvo žiūrėti! Net patys mažiausieji - pirmokėliai - patys prekiavo, skaičiavo pinigėlius, grąžą. Nustebino prekių gausa, pardavėjų išradingumas, pirkėjų mokėjimas derėtis...

4c klasės kviesliai per vietinę mokyklos radiją išradingai pakvietė visus į šurmuliuojantį turgų! 

Visi liko patenkinti. 

Kaip puiku, kad pavasaris į mokyklą atneša tokią smagią šventę!
V.Barakauskienė, G. Lapkauskienė ir Ž.Kapočius
Ankstesnės naujienos


Vasario 27 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinio konkurso „Augu su pasaka“ pasakų aptarimo ir laureatų apdovanojimų renginys. 

Vasario 19 dieną į Kauno „Nuaro“ gyvūnų prieglaudą 4-8 klasių mokinių grupė nuvežė paaukotas lėšas, gyvūnų maistą, kraiką ir kitus įvairius priedus: žaislus, pirštines, paklotėlius ir kt. Akcijoje aktyviai dalyvavo mokyklos mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai, iš viso – 68 žmonės. 

Saugesnio interneto diena - tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Progimnazijoje lankėsi Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos mokytojai. Šaltiniečiai supažindino kolegas su patyriminiu ir integruotu ugdymu pamokose, projektinėje veikloje, neformaliajame ugdyme. 

Vasario 15 d. mokyklos jaunieji šauliai dalyvavo organizuotame rajoniniame pėsčiųjų žygyje „Kartu su Lietuva“. Žygis buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 102-osioms metinėms atminti.