Renginiai

Šventė ,,Mokyklos garbė 2020“

Žmogaus protas viską atrakina trimis raktais - skaitmeniu, raide, nata. Žinoti, mąstyti, svajoti. Tai apima viską. V. Hugo

Kiekvieną pavasarį kartu su šviesesniais rytmečiais, skaistesne saule į žemę sugrįžta ir gyvenimo džiaugsmas, svaigus polėkis bei šviesios svajonės. Šaltinio progimnazija džiaugiasi, kad galėjo du gegužės 20 ir 21 d. vakarus visus pakviesti į tradicinę šventę ,,Mokyklos garbė“, tiesa, organizuojamą ne tradiciškai, o virtualioje erdvėje. 

Šventės metu progimnazijos direktorė Vaiva Zubrickienė pagerbė 1- 4 ir 5 - 8 klasių pirmūnus, kurie sėkmingai siekia savo tikslų, padėkojo mokytojams ir tėveliams. 8a klasės mokinė Aistė Gudžiūnaitė už aktyvią veiklą progimnazijos kultūriniame gyvenime, mokinių taryboje, pilietiškumą ir atsakingumą buvo pagerbta Doros ir Garbės švyturio nominacija. Džiugu, kad progimnazijos tėveliai, šeimos, mokiniai aktyviai įsijungė į šventės programą, atsiuntę muzikinius sveikinimus, video vaizdus. 

Administracija dėkoja visiems, padėjusiems pasiruošti šiai šventei: Rimantui Simonavičiui, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų ir informacinių technologijų skyriaus vedėjui, Justinui Pipirui, progimnazijos kompiuterinių sistemų specialistui, Audriui Norkui, įmonės ,,Saudrija“ vadovui, Ričardui Krivickui, muzikos mokytojui.

Virginija Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Ankstesnės naujienos


Taip vadinasi Raseinių Šaltinio progimnazijoje kovo 4 d. įvykęs jau septintasis Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono  bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. 

Kovo 1-ąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią, o 4-ą dieną - Kazimierines. Todėl trečiadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną. 

Vasario 27 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijoje vyko Raseinių rajono ir respublikos Šaltinio vardo bendrojo ugdymo mokyklų pradinių (3-4) klasių mokinių kūrybinio konkurso „Augu su pasaka“ pasakų aptarimo ir laureatų apdovanojimų renginys. 

Vasario 19 dieną į Kauno „Nuaro“ gyvūnų prieglaudą 4-8 klasių mokinių grupė nuvežė paaukotas lėšas, gyvūnų maistą, kraiką ir kitus įvairius priedus: žaislus, pirštines, paklotėlius ir kt. Akcijoje aktyviai dalyvavo mokyklos mokiniai, jų tėvai, mokytojai ir kiti bendruomenės nariai, iš viso – 68 žmonės. 

Saugesnio interneto diena - tai daugelyje pasaulio šalių minima iniciatyva, kuri tapo svarbiu įvykiu informacinio raštingumo kalendoriuje. Iniciatyvos tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.