Renginiai

Paskutinis skambutis nuskambėjo 6 - ajai Šaltinio progimnazijos aštuntokų laidai

Birželio 18 dieną į Šaltinio progimnaziją rinkosi 8 klasių mokiniai, jų klasės vadovai, tėveliai, mokytojai į Atsisveikinimo su mokykla šventę. Skambučio melodija nuskambėjo kaip visada, tačiau neįprastai tuščioje mokykloje, aktų salėje. Tai nesutrikdė šventinės nuotaikos. Juk nueitas prasmingas pažinimo, atradimų, buvimo bendruomenėje kelias. 

Aktų salėje progimnazijos direktorė sveikino jaunuosius Šaltinio abiturientus ir įteikė Pagrindinio ugdymo programos pirmos dalies pažymėjimus, padėkas už aktyvią kultūrinę, sportinę veiklą mokyklos gyvenime, dalyvavimą olimpiadose, konkursuose. Aštuntokus sveikino tėveliai, pirmosios mokytojos, mokiniai dėkojo mokyklai ir mokytojams, tradiciškai padovanodami suolelį, kuris visiems primins aštuntokų 6 - ąją laidą. Mokiniai galėjo pasižiūrėti ir prisiminti akimarkas iš progimnazijos renginių, kur jie dainavo ir šoko.
 
Laikas nestovi vietoje, vieni dalykai baigiasi, kiti prasideda. Sėkmės Jums, aštuntokai, naujoje mokykloje, naujame pažinimo kelyje.

V. Tamošaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

 
Ankstesnės naujienos


Kaip ir kasmet Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuoja Birželio 14-osios – Gedulo ir vilties dienos minėjimą. Šiemet minime 79-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Gegužės 19 d. Šaltinio progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko dailyraščio konkursas ,,Plunksnelė". Konkurse dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Dailyraščio konkurso "Plunksnelė 2020" laureatai: Ugnė Klimaitytė, 1b klasė, Jokūbas Beresnevičius, 2b klasė, Urtė Juškytė, 3c klasė, Viltė Žukauskaitė, 4a klasė.

Konkursą organizavo pradinių klasių mokytojos: A. Čepauskienė ir G. Matusevičienė

Žmogaus protas viską atrakina trimis raktais - skaitmeniu, raide, nata. Žinoti, mąstyti, svajoti. Tai apima viską. V. Hugo

Taip vadinasi Raseinių Šaltinio progimnazijoje kovo 4 d. įvykęs jau septintasis Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono  bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti. 

Kovo 1-ąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią, o 4-ą dieną - Kazimierines. Todėl trečiadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną.