Pasaulinė medžių sodinimo diena 2020

Birželio 18 dieną į Šaltinio progimnaziją rinkosi 8 klasių mokiniai, jų klasės vadovai, tėveliai, mokytojai į Atsisveikinimo su mokykla šventę. Skambučio melodija nuskambėjo kaip visada, tačiau neįprastai tuščioje mokykloje, aktų salėje. Tai nesutrikdė šventinės nuotaikos. Juk nueitas prasmingas pažinimo, atradimų, buvimo bendruomenėje kelias.

Kaip ir kasmet Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti inicijuoja Birželio 14-osios – Gedulo ir vilties dienos minėjimą. Šiemet minime 79-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių.

Gegužės 19 d. Šaltinio progimnazijoje nuotoliniu būdu vyko dailyraščio konkursas ,,Plunksnelė". Konkurse dalyvavo 1-4 klasių mokiniai. Dailyraščio konkurso "Plunksnelė 2020" laureatai: Ugnė Klimaitytė, 1b klasė, Jokūbas Beresnevičius, 2b klasė, Urtė Juškytė, 3c klasė, Viltė Žukauskaitė, 4a klasė.

Konkursą organizavo pradinių klasių mokytojos: A. Čepauskienė ir G. Matusevičienė

Žmogaus protas viską atrakina trimis raktais - skaitmeniu, raide, nata. Žinoti, mąstyti, svajoti. Tai apima viską. V. Hugo

Taip vadinasi Raseinių Šaltinio progimnazijoje kovo 4 d. įvykęs jau septintasis Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono  bendrojo ugdymo mokyklų 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui paminėti.