Ugdymas karjerai

Renginys ,,Studijos 2014"

IŠEINI SU ATSAKYMU

XII tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda

STUDIJOS 2014

Data: 2014 m. vasario 6-8 dienomis.

Darbo laikas: Vasario 6 diena, ketvirtadienis 10.00-18.00, vasario 7 diena, penktadienis 10.00-18.00, vasario 8 diena, šeštadienis 10.00-17.00

Vieta: Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO, 1, 2, 3, 4, 5 salės (Laisvės pr. 5, Vilnius)

 

Išankstiniai grupiniai bilietai į parodą kolektyvinėms moksleivių grupėms jau parduodami. Užsakant bilietus visai klasei ar moksleivių grupei, bilieto kaina vienam asmeniui - 4 litai. Išankstinių grupinių bilietų

užsakymo paraiška.

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.

Parodos dalyviai: visos Lietuvos mokymo organizacijos - universitetai, kolegijos, profesinės mokyklos, kalbų kursus rengiančios bendrovės, užsienio mokymo įstaigos, karjeros konsultantai, verslo įmonės čia dalyvauja tam, kad bendrautų su moksleiviais, sudomintų juos išradingai ir gyvai prisistatydami, mokytų jaunimą išsikelti tikslus, siekti jų, savarankiškai mąstyti,atsakingai planuoti savo ateitį ir vienoje vietoje rasti atsakymus į klausimus kur mokytis, kokią studijų programą pasirinkti, ir galiausiai, kur nuves kelias po studijų.

Verslumo dirbtuvių dalyviai: aštuonios lyderiaujančios Lietuvos įmonės - SEB bankas, RIMI LIETUVA, BARCLAYS TECHNOLOGY CENTRE LITHUANIA, CALLCREDIT INFORMATION GROUP, LIETUVOS RYTAS, LIDL, WESTERN UNION, žurnalas PANELĖ.

Parodos formatas -  kūrybiška ir dinamiška erdvė, kurioje pristatomos visos mokymo paslaugos Lietuvoje, platus studijų užsienyje pasirinkimas, rengiami susitikimai, diskusijos, seminarai asmenybės ugdymo, karjeros planavimo, verslumo skatinimo ir kitomis temomis. 

Parodos tikslas - padėti jauniems žmonėms priimti savarankiškus sprendimus ir lengviau apsispręsti, kokią specialybę rinktis.

Parodos STUDIJOS 2014 akcentas - renginių ciklas “Mano profesija – mano kelias”. Šių renginių tikslas – įkvėpti, motyvuoti, skatinti jaunimą rinktis patinkančias specialybes ir profesijas, kurios ateityje garantuotų mėgiamą darbą ar paskatintų kurti nuosavą verslą.

Parodos naujiena  - STUDENTŲ DIENOS. Studentams šis renginys padės atsakyti į klausimą „Baigiau pirmos pakopos studijas. Kas toliau?“, susirinkti aktualią informaciją apie aukštesnes studijų pakopas, galimybes atlikti praktiką didžiausiose Lietuvos kompanijose ir planuoti savo karjerą Lietuvoje.

PARODOS TEMATINĖS SALĖS:

1 salė -  Aukštojo mokslo pasiekimų, inovacijų ir technologijų paroda - viskas, kas sukuriama Lietuvos universitetuose - lietuviškų kosmoso palydovų prototipai, šešiakojis robotas-voras, mintimis ir žvilgsniu valdomi kompiuteriai, pirmoji pasaulyje elektroninė nosis ir daugelis kitų mokslo atradimų. 

2 salė – Respublikinis Lietuvos studentų stalo futbolo čempionato finalas;

3 salė – studijos užsienyje, užsienio kalbų kursai, tarptautiniai egzaminai.  IDĖJŲ INKUBATORIUS, VERSLUMO DIRBTUVĖS, INTERAKTYVI ZONA "PAŽINK SAVE", kurioje viskas tris dienas vyks susitikimai su psichologais, karjeros konsultantais, darbdaviais;

4 salė – reikalingiausios profesijos ir amatai. Gyvas profesijų demonstravimas

5 salė – aukštasis mokslas Lietuvoje, studijų finansavimas, švietimo ekspertinės ir koordinuojančios institucijos;

 

PARODOS PLANAS

Parodos organizatoriai:

 

   

 

Parodos partneriai:

      

 

 

 

PARODOS DARBO LAIKAS:

Vasario 6 diena, ketvirtadienis 10.00-18.00

Vasario 7 diena, penktadienis 10.00-18.00

Vasario 8 diena, šeštadienis 10.00-17.00
Ankstesnės naujienos


Nėra įrašų