Ugdymas karjerai

Dešimtokų susitikimas su Kauno Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro atstovais

Kovo 17 d. dešimtokai susitiko su Kauno Karaliaus  Mindaugo profesinio mokymo centro koordinatoriumi Ignu Juškevičiumi.

Specialistas labai išsamiai ir vaizdžiai pristatė jų mokykloje siūlomas specialybes net 4-iose srityse: grožio, sveikatos, socialinės gerovės ir verslo. Akcentavo, kad mokykla suteikia labai konkrečius praktinius įgūdžius, yra sudarytos bendradarbiavimo sutartys su įmonėmis, kuriose studentai atlieka praktiką. Tad dar mokydamiesi dažnai suranda savo potencialius darbdavius. Baigus studijas, visiems  atviros durys į kolegijas, po jų - į universitetus, kur stojant yra pridedama balų. Priimami ir specialiųjų poreikių turintys mokiniai. Jaunuoliams rekomenduotos paramediko  bei ortopedinės avalynės gamintojo specialybes, kurias rengia tik šis centras visame Pabaltyjyje. 

Dabar jauniems, veržliems žmonėms siūloma daug galimybių ir pasirinkimo laisvių. Tik reikia domėtis, labiau pažinti save ir pasirinkti sau tinkamiausią profesiją. O pasiūlymų tikrai yra daug ir siekti karjeros galime visi, atsižvelgdami į savo poreikius ir galimybes.

Ugdymo karjerai koordinatorius Ž. Kapočius

     

 
Ankstesnės naujienos


Būsimą profesiją paprastai išsirenkame jau mokykloje. Kaip teisingai pasirinkti, kaip sužinoti, ar ji būtent tau tinkama, ar baigęs mokymąsi ar studijas, gausi darbą? Rasti atsakymus į visus jautrius klausimus dėl profesijos pasirinkimo jaunuoliams padeda mokyklose dirbantys profesijos konsultantai, psichologai, mokytojai. 

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.