Ugdymas karjerai

Pažintis su taikomųjų menų specialybėmis

Kovo 9 dieną 13 mokinių iš 7a, 8a ir 8d klasių kartu su dailės mokytoja Rasa Tytmonaite vyko į Kauno taikomosios dailės mokyklą, į karjeros dieną „Atrask save“. Ten mokiniai turėjo galimybę iš arti susipažinti  su fotografo, baldžiaus, juvelyro, keramiko, interjero apipavidalintojo, vizualinės reklamos gamintojo, logisto - ekspeditoriaus specialybėmis.

Mokiniai apžiūrėjo mokyklos dirbtuves, muziejų, apsipirko mokinių darbų mugėje bei išmėgino pasirinktas edukacines programas: fotografijos studiją ir vaizdo klipo kūrimo studiją. 
Po to vykome į tikrą filmavimo studiją, kur mus šiltai priėmė įmonės direktorius Giedrius. Jis mokiniams papasakojo, kaip su komanda pats kuria bei veda laikas, fotografuoja, kaip dirba filmų operatoriai. Giedrius mielai sutiko bendradarbiauti bei konsultuoti mus vykdant kūrybinę veiklą.
„Tai, ką matome pro kamerą – verta įamžinti!”

Dailės mokytoja Rasa Tytmonaitė

 
Ankstesnės naujienos


Gegužės 6 d. mokykloje vyko Karjeros ugdymo diena – nepamokinės veiklos diena 5-8, 10 kl. mokiniams:
1.    Klasių vadovai kartu su mokiniais pildė individualius ugdymo karjerai planus, atliko karjeros tinkamumo testus;
2.    Vyko užsiėmimai pagal suplanuotas klasių individualias veiklas;
3.    Refleksija - vaizdinės medžiagos rengimas ir eksponavimas.

Kovo 17 d. dešimtokai susitiko su Kauno Karaliaus  Mindaugo profesinio mokymo centro ugdymo karjerai koordinatoriumi Ignu Juškevičiumi.

Būsimą profesiją paprastai išsirenkame jau mokykloje. Kaip teisingai pasirinkti, kaip sužinoti, ar ji būtent tau tinkama, ar baigęs mokymąsi ar studijas, gausi darbą? Rasti atsakymus į visus jautrius klausimus dėl profesijos pasirinkimo jaunuoliams padeda mokyklose dirbantys profesijos konsultantai, psichologai, mokytojai. 

Tūkstančiai abiturientų ir jaunų žmonių kasmet svarsto ir kuria ateities planus, ieškodami tinkamiausio sprendimo kur mokytis. Jiems ir skirta tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda STUDIJOS, supažindinanti su studijų galimybėmis Lietuvoje ir užsienyje, su reikalingiausiomis profesijomis ir specialybėmis, su karjeros ir verslo perspektyvomis, su stažuotėmis ir savanoryste.