Aktualijos

Mieli būsimų pirmokų ir priešmokyklinukų tėveliai!

Vaiko išėjimas į mokyklą – tai naujas ir labai svarbus vaiko gyvenimo etapas, kuriame nerūpestingi žaidimai ir nesibaigiančios „atostogos“ palaipsniui užleidžia vietą mokymuisi. Kiekvieną pavasarį 6 - 7 metų amžiaus vaikų tėvams artėja apsisprendimo laikas – nuo kelerių metų ir į kokią mokyklą leisti vaikus mokytis? 

Kovo mėnesio 18 dieną 17.15 valandą Raseinių Šaltinio progimnazijoje organizuojama atvirų durų diena, būsimų pirmokėlių ir priešmokyklinio ugdymo vaikų tėvams.

Jos metu susipažinsite su progimnazijoje dirbančiais pradinių klasių mokytojais, priešmokyklinio ugdymo pedagogais, jų vykdoma ugdomąja veikla, mokyklos erdvėmis. 

Papildomą informaciją galite gauti telefonu 8 428 70292 ar elektroniniu paštu saltinis@raseiniai.lt.

Mokykla - tai stebuklų pasaulis. Čia vyksta nepakartojami dalykai. 

 
Ankstesnės naujienos


2015 m. kovo 11-ąją sukaks 25 metai, kai buvo priimtas Aukščiausiosios Tarybos - Atkuriamojo Seimo aktas dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo. Šio jubiliejaus proga organizuojame pilietiškumo akciją "Lietuvai ir man". Akcijos pradžia – 2015 m. vasario 10 diena.

 

Kūrybinių partnerysčių projektas tęsiasi

2014/2015 m.m. Kūrybinių partnerysčių projektas vėl Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Šiais metais kūrybiškumo kristalų ieškosime su 6 c klase, jos auklėtoja Aneta bei visa mokyklos akademine bendruomene. Kviečiame prisijungti ir Tave!

Nuoroda į facebook puslapį: 

https://www.facebook.com/pages/Raseini%C5%B3-%C5%A0altinio-Progimnazijos-K%C5%ABrybin%C4%97s-Partneryst%C4%97s/119489941538075?ref=aymt_homepage_panel

 „Per užsiėmimus su mokiniais ir mokytojais griūva formalus bendravimas, nuslūgsta įtampa, visi atsipalaiduoja“, – sako aktorius Darius Petkevičius, antrus metus dalyvaujantis mokykloms skirtame projekte „Kūrybinės partnerystės“. Nuo vasario pradžios jis ir kino, teatro, dizaino, architektūros, dailės, mados, kitų sričių kūrėjai 97-ose Lietuvos mokyklose pritaikys kūrybiško mokymosi metodus.