Pranešimai

Mokinių pažintinių gebėjimų lavinimas

Nuo š. m. spalio 1 d. Raseinių pedagoginėje psichologinėje tarnyboje (V.Grybo g. 33, Raseiniai) organizuojami praktiniai užsiėmimai 2-3 klasių mokiniams, skirti mokinių pažintinių (intelektinių) gebėjimų - atminties, dėmesio, mąstymo ir smulkiosios motorikos - lavinimui.

Pakankamai išlavėję vaiko pažintiniai (intelektiniai) gebėjimai – viena pagrindinių gero mokymosi bei aukštos mokymosi motyvacijos sąlygų.
Užsiėmimai skirti tiems mokinukams, kuriems šiek tiek lėčiau ir/ar sunkiau sekasi įsisavinti ugdymo turinį arba tiems, kurie nori pasiekti dar geresnių rezultatų!

Užsiėmimai vyks ketvirtadieniais 15.30 val. Raseinių PPT patalpose.
Užsiėmimų skaičius: 12 (iki 2015 m. gruodžio 17 d.).
Užsiėmimus ves Raseinių PPT vyr. specialioji pedagogė Erika Karpienė, šiuos užsiėmimus vedanti trečius metus iš eilės.
Užsiėmimai finansuojami  neformaliojo vaikų švietimo lėšomis.
Registracija į užsiėmimus vyksta iki š.m. rugsėjo 30 d. telefonu 8 428 51 571 (dalyvių skaičius ribotas).
Pastaba mokytojams ir tėvams: efektyviausiai pažintiniai (intelektiniai) gebėjimai gali būti lavinami iki 5-6 klasės, todėl nuoširdžiai kviečiame pasinaudoti puikia proga padėti savo vaikui ir/ar mokiniui.  
 
Pagarbiai
Raseinių PPT direktorė
Reda Kunickienė
Tel. (8 428) 51571
El.p. ppt@raseiniai.lt
V.Grybo g. 33, Raseiniai LT-60117
Ankstesnės naujienos


Kaip ir  kasmet mus visus aplanko ruduo, su savimi atsinešdamas puokštę spalvingų lapų, apniukusių debesų virtinę, kraitę žemės gėrybių ir rugsėjo 1-ąją – Mokslo ir žinių dieną.

Rugsėjo 4 dieną Šaltinio progimnazijos 6c kl. ir 7b kl. mokiniai kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Audrone Bliskiene, kūno kultūros mokytoju ekspertu Mindaugu Zybartu ir kūno kultūros mokytoju metodininku Arvydu Globiu dalyvavo visuomenės sveikatos biuro organizuotame bėgime už blaivią ir sveiką Lietuvą.

Susirinkę į tradicinį rugpjūčio posėdį, Šaltinio progimnazijos pedagogai  buvo paprašyti užrašyti palinkėjimą sau 2015/2016 mokslo metams ir pakviesti nusifotografuoti prie mokyklos. Pedagogai užrašytą savo svajonę rišo prie paruoštų mėlynų helio balionų ir visi kartu skanduodami „Su Rugsėjo pirmąja“, paleido juos į dangų. 

Sveikina ČikuRaku komanda ir siūlo toliau bendradarbiauti

ČikuRaku komanda sveikina Jus ir visą mokyklos bendruomenę su artėjančia mokslo metų pradžia. Linkime, kad kiekvieni nauji mokslo metai būtų geresni nei praėję, kad Jus, moksleivius ir jų tėvus džiugintų teigiamos naujovės.

Todėl kviečiame šiuos mokslo metus žengti į priekį su ČikuRaku daiktų spintelėmis. Patogios ir kompaktiškos daiktų spintelės moksleivių asmeniniams daiktams, knygoms, būrelių reikmėms – laimingesni ir sveikesni moksleiviai. Svarbu ir tai, kad pati mokykla nepatiria jokių išlaidų – sutartys yra pasirašomos tiesiogiai su tėvais, toliau taip pat bendraujame tiesiogiai su tėvais ir moksleiviais.

Čiku Raku daiktų spintelių pasiūlymas

Prieš kiekvienus naujuosius mokslo metus Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyrius Raseinių rajono mokykloms skiria nominaciją – šermukšnio šakelę – už švietimo įstaigų bendruomenių pastangas ir pilietiškumo ugdymą. Džiaugiamės, kad už praėjusių mokslo metų aktyvią, kūrybišką, novatorišką veiklą ugdant pilietiškumą pereinamąjį prizą – šermukšnio šakelę – gavo mūsų progimnazija. Tai visos bendruomenės darbo įvertinimas ir įpareigojimas.