Pranešimai

Konkurso ,,2014 - 2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla'' puikus pasiekimas

Baigėsi konkursas „2014–2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla“. Šiais metais konkurse dalyvavo 49 Lietuvos mokyklos. Vertinimo komisija atrinko 5 pradines mokyklas ir mokyklas – darželius, 5 pagrindines mokyklas ir progimnazijas bei 5 vidurinės mokyklas ir gimnazijas.

SVEIKINAME MOKYKLOS BENDRUOMENĘ KONKURSE „2014-2015 M.M. LIETUVOS SPORTIŠKIAUSIA MOKYKLA“ PAGRINDINIŲ MOKYKLŲ IR PROGIMNAZIJŲ TARPE UŽĖMUS II VIETĄ!

DĖKOJAME PROGIMNAZIJOS SPORTININKAMS, JŲ MOKYTOJAMS UŽ PASIEKTĄ ĮVERTINIMĄ

KONKURSO „2014–2015 M. M. LIETUVOS SPORTIŠKIAUSIA MOKYKLA“
NUGALĖTOJŲ SĄRAŠAS

Pradinės mokyklos ir mokyklos – darželiai

1. Radviliškio r. Baisogalos mokykla - darželis
2. Širvintų pradinė mokykla
3. Jonavos pradinė mokykla 
4. Molėtų pradinė mokykla
5. Šiaulių Centro pradinė mokykla

Pagrindinės mokyklos ir progimnazijos

1. Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazija
2. Raseinių Šaltinio progimnazija 
3. Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla
4. Šiaulių r. Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla
5. Prienų „Revuonos“ pagrindinė mokykla

Vidurinės mokyklos ir gimnazijos

1. Kauno r. Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija
2. Šiaulių r. Meškuičių gimnazija
3. Kėdainių r. Akademijos gimnazija
4. Lazdijų r. Veisiejų Sigito Gedos gimnazija
5. Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija
Ankstesnės naujienos


Padėkos raštas už dalyvavimą ir kūrybiškumą parodos ,,Mokykla be sienų'' konkurse

Padėkos raštas už dalyvavimą ir kūrybiškumą parodos ,,Mokykla be sienų'' konkurse

Spektaklis skirtas paminėti Mykolo Kleopo Oginskio 250-ąsias gimimo metines

2015 metų lapkričio 13 d. 17 val. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje, Vytauto Didžiojo g. 1, Raseiniai, RASEINIŲ ROTARY KLUBAS DOVANOJA RASEINIŲ RAJONO BENDRUOMENEI V. Bakutienės mono spektaklį UŽKODUOTAS TĖVYNĖS MEILĖS IR ILGESIO GENAS. Spektaklis skirtas paminėti Mykolo Kleopo Oginskio 250-ąsias gimimo metines.
Šis mono spektaklis - tai lavinamoji, šviečiamoji ir patriotinius jausmus skatinanti kompozicija, praturtinanti emociškai.
„Tėvynės labui įnešu savąją dalį: turtą, darbą ir gyvenimą...“ M. K. Oginskis
 
Renginio metu vyks Raseinių rajono specialiosios mokyklos mokinių darbelių paroda - pardavimas. Už darbelius surinktos lėšos bus skirtos Raseinių specialiosios mokyklos mokinių kūrybinių dirbtuvių plėtrai.

Spektaklis 2015-11-13
 
Raseinių Rotary Klubas
Raseinių rajono švietimo centras

Muzikos olimpiados nugalėtojai

„Kiekviena didelė kelionė prasideda nuo mažo pirmo žingsnio“ (Konfucijus)

Džiaugiamės, kad Lietuvos mokinių muzikos olimpiados rajono etapo nugalėtojais tapo mūsų progimnazijos mokiniai: 
I vieta - Emilija Bagdonaitė, 8a klasė 
II vieta - Nojus Globys, 7c klasė 
Rajono dainuojamosios poezijos ir meninio skaitymo šventės-konkurso, skirto Maironio 153-osioms gimimo metinėms paminėti III vietos laimėtoja - Emilija Bagdonaitė,  8a klasės mokinė.  
Ričardas Krivickas, muzikos mokytojas metodininkas 

Kreipimasis

Gerbiami Tėveliai,

Progimnazijos administracija, reaguodama į mokinių tėvų nusiskundimus dėl netinkamo transporto priemonių parkavimo prie įvažiavimo į mokyklą, kreipiasi į visus vairuotojus ir prašo nestatyti automobilių prie įvažiavimo į mokyklą ir eismo apsisukimo rate. Toks netinkamas automobilių parkavimas trukdo visų eismo dalyvių saugumui ir trukdo daugelio iš jų laiką. Prie įvažiavimo į mokyklą yra pastatytas ženklas, kuris draudžia transporto priemonėms stovėti 50 m. į abi puses.

Prašome visų būti sąmoningiems, neapsunkinti eismo, galvoti apie kitus eismo dalyvius, laikytis kelių eismo taisyklių.

Pagarbiai
mokyklos direktorė ir grupė tėvelių

Lapričio 3 dieną mokyklos direktorė Vaiva Zubrickienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Stankaitienė dalyvavo forume „K 12 Neribota smegenų galia“. Forume mokyklų ir verslo atstovai diskutavo apie tai, kaip ugdyti konkurencingą ateities žmogų, ko ir kaip mokyti vaikus, kad jie iš mokyklos išeitų pasirengę nuolat kintančio gyvenimo iššūkiams.