Pranešimai

Baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“

Sausio pradžioje baigėsi akcija „Knygų Kalėdos“. Dėkojame visiems, dalyvavusiems šioje akcijoje ir dovanojusiems mokyklos bibliotekai knygų: pavaduotojai Jolantai, mokytojui Rimui, mokytojo padėjėjai Zitai, pradinių klasių mokiniams, nupirkusiems tris knygas.
 
Ačiū 4 a kl. mokinei E. Matelytei, 7a kl. mokiniui N. Grigorevičiui. Taip pat dėkojame 7 c, 8 b ir 8c klasės kolektyvams, nupirkusiems po naują knygą. Vieną knygą padovanojo ir „Žiburio“ knygynas.

Iš  mokytojo Rimo ir mokytojo padėjėjos Zitos dovanotų knygų paruošėme lentyną „Dalinkimės ir skaitykime”. Kviečiame ateiti į mažąją skaityklą ir pasidomėti. Tai senos knygos, bet manome, kad rasite ką nors įdomaus. O gal kas nors atneš savo skaitytą knygą, kurią norės pasiūlyti perskaityti mokyklos bendruomenei?

Bibliotekininkės

 
Ankstesnės naujienos


Nemokamos šachmatų treniruotės

Savivaldybė patvirtino šachmatų mokymo programos tęstinumą, o ŠMM užtikrino tolimesnį programos finansavimą 9 mėnesiams. Todėl kviečiame lankyti šachmatų treniruotes.

Detalesnė informacija šiame skelbime 

Internetinė svetainė sachmatumokykla.lt

 

II vietos berniukų futbolo diplomas

II vietos diplomas berniukų futbolo 5X5 zoninėse varžybose

II vietos diplomas

II vietos diplomas už dalyvavimą konkurse ,,2014 - 2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla'' pagrindinių mokyklų ir progimnazijų grupėje 

I vietos diplomas berniukų futbolo komandai

I vietos diplomas berniukų komandai (gim. 2002 m. ir jaunesn.) futbolo 5X5 rajoninėse varžybose

I vietos diplomas

Pirmos vietos diplomas už dalyvavimą rajoninėse mergaičių (gim. 2001 m. ir jaunesn.) futbolo 5X5 varžybose