Pranešimai

Karolina Gedrimaitė – konkurso LABAS I vietos laimėtoja

Balandžio 19 d. Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijoje vyko mokinių kūrybinių darbų konkurso LABAS baigiamasis renginys. Karolina Gedrimaitė, 6b kl. mokinė, tapo Lietuvos mokinių vieno kūrinio konkurso LABAS poezijos sekcijos I vietos laimėtoja! Labai puiki šio konkurso idėja: jaunieji kūrėjai galėjo atsiųsti tik vieną darbą, o jų kūrinius vertino patys Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokiniai. Darbai buvo užkoduoti, todėl vertintojai nežinojo nei konkurso dalyvio vardo, nei pavardės, nei iš kokio Lietuvos miesto ar miestelio darbas atkeliavęs. Į poezijos sekciją buvo atsiųsta daugiau nei 90 kūrinių, 30 darbų pateko į tolesnį etapą. O Karolinos eilėraštis „Smalsuolis svajotojas“ buvo pripažintas geriausiu 5-8 kl. mokinių grupėje.

Neringa Viršilienė, lietuvių kalbos mokytoja

 
Ankstesnės naujienos


Padėka mokyklai iš Japonijos ambasadoriaus

Padėk mokyklai iš Japonijos ambasadoriaus Toyoei Shigeeda už galimybę apsilankyti mokykloje ir šiltą priėmimą

II vietos diplomas šachmatų varžybose

II vietos diplomas iš rajoninių pradinių klasių mokinių (gim. 2005 m. ir jaun.) šachmatų varžybų

Mokytojas M. Zybartas

Ši stovykla yra skirta vaikams, siekiantiems susipažinti su anglų kalba arba tobulinti užsienio kalbos žinias, bei norintiems aktyviai leisti laiką nepamirštant savo pomėgių. Stovykloje lavinami ne tik vaikų užsienio kalbos įgūdžiai, tačiau ir organizuojama aktyvi laisvalaikio praleidimo programa.
Kviečiame kūrybingus vaikus į pačią šauniausią dienos stovyklą Raseiniuose. Dienos stovykla skirta 6 - 14 metų vaikams, siekiant užtikrinti vaikų užimtumą vasaros atostogų metu.

Kovo 18-20 d. Kauno J.Gruodžio konservatorijoje vyko respublikinis XXIV–asis J.Pakalnio jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkurso III – asis, finalinis, turas. Konkurso organizatoriai: Lietuvos muzikos ir teatro akademijos – pučiamųjų ir mušamųjų instrumentų katedra, Kauno Gruodžio konservatorija, LR švietimo ir mokslo ministerija ir kt. Konkurso tikslas - kelti atlikimo pučiamaisiais ir mušamaisiais instrumentais meninį lygį, atskleisti jaunus, perspektyvius muzikantus.

Pavasario (Velykų) ir papildomos mokinių atostogos

Pavasario (Velykų) atostogos 1-8 klasių mokiniams nuo kovo 21 d. iki kovo 25 d. 6-8 klasių mokiniai į mokyklą eina kovo 29 d. (antradienį).

Papildomos atostogos 1-5 klasių mokiniams nuo kovo 29 d. iki kovo 31 d. Į mokyklą balandžio 1 d. (penktadienį).