Pranešimai

Kviečiame vaikus dalyvauti internetiniuose kūrybiniuose užsiėmimuose

Galima pasirinkti:

Kūrybinių skaitymų trečiadieniai

Klik klik. Knygų kūrėjų edukacijos

arba dalyvauti abiejuose renginiuose.

Siūlome du užsiėmimų laikus - klasėms tinkanti dieninį ir tėveliams parankų vakarinį.

Daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje:

http://vaikuzeme.lt/naujienos/knygu-kureju-edukaciju-ketvirtadieniai/

http://vaikuzeme.lt/naujienos/kurybiniu-skaitymu-treciadieniai/

Gražių dienų linki,
Vaikų žemės komanda.
Ankstesnės naujienos


Rekomendacijos tėvams ir mokytojams kaip bendrauti su mokiniais apie Covid-19

Rekomendacijos mokytojams, kaip kalbėtis su vaikais dėl Covid-19

Rekomendacijos tėvams, kaip kalbėtis su vaikais dėl Covid-19

Nacionalinis konkursas ,,Lietuvos istorijos žinovas''

Padėka Gabrieliui Dieniniui už dalyvavimą Nacionaliniame konkurse ,,Lietuvos istorijos žinovas''

Padėka Raseinių Šaltinio progimnazijai už puikų mokinių pasirengimą ir dalyvavimą konkurse

Istorijos mokytojas A. Zmitra

Sveikindama Jus su artėjančiomis šventėmis noriu palinkėti atsparumo, t.y. gebėjimo būti ir išlikti sveikiems, nepaisant kasdienės įtampos, nepalankios buvimui aplinkos, ir priimti šiandienines kliūtis kaip iššūkius, kuriuos reikia įveikti. Linkiu įgyti moralinį atsparumą kaip viltį ir tikėjimą, kad yra ir bus gyvenimas ir už šiandienos kliūčių. 

Lietuvoje prasidėjus nuotoliniam ugdymo procesui vaikai ypač daug laiko praleidžia internete, o pamokų organizavimas virtualioje erdvėje kelia naujų iššūkių ir mokiniams, ir mokytojams. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) kartu su LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Nacionaline švietimo agentūra parengė rekomendacijas mokytojams, kaip saugiai ir efektyviai vesti pamokas nuotoliniu būdu. Taip pat RRT parengė patarimų ir tėvams, kaip padėti vaikams būti saugesniems internete šiuo ypatingu laikotarpiu. 

Sveiki, net ir leidžiant laiką namuose, būtina judėti, sportuoti bei vaikščioti. Ypatingai – mokyklinio amžiaus vaikams, daug laiko praleidžiantiems sėdimoje pozicijoje. Dėl šios priežasties, norėdama paskatinti likti ir judėti namuose, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15" komanda sukūrė galimybę mokykloms bei klasėms organizuoti interaktyvius, privačius naminių žingsnių iššūkius.

Instrukcijas mokiniams
Instrukcija mokytojams