Pranešimai

Mokyklos Direktorės sveikinimas

Sveikindama Jus su artėjančiomis šventėmis noriu palinkėti atsparumo, t.y. gebėjimo būti ir išlikti sveikiems, nepaisant kasdienės įtampos, nepalankios buvimui aplinkos, ir priimti šiandienines kliūtis kaip iššūkius, kuriuos reikia įveikti. Linkiu įgyti moralinį atsparumą kaip viltį ir tikėjimą, kad yra ir bus gyvenimas ir už šiandienos kliūčių. 

Per pačias šventes pailsėkime... Pailsėkime nuo pastarųjų savaičių įtampos, skubėjimo, kompiuterio, telefono skambučių ir viso virtualaus pasaulio... Už lango jau labai sparčiai bunda gamta, poruojasi gandrai, vis ryškiau šviečia saulė, o paukščiai čiulba, kad tikrai viskas praeis... sulauksime... tik dar šiek tiek kantrybės... Apkabinu  

Pagarbiai
Direktorė Vaiva

 
Ankstesnės naujienos


Lietuvoje prasidėjus nuotoliniam ugdymo procesui vaikai ypač daug laiko praleidžia internete, o pamokų organizavimas virtualioje erdvėje kelia naujų iššūkių ir mokiniams, ir mokytojams. Lietuvos Respublikos ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) kartu su LR švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Nacionaline švietimo agentūra parengė rekomendacijas mokytojams, kaip saugiai ir efektyviai vesti pamokas nuotoliniu būdu. Taip pat RRT parengė patarimų ir tėvams, kaip padėti vaikams būti saugesniems internete šiuo ypatingu laikotarpiu. 

Sveiki, net ir leidžiant laiką namuose, būtina judėti, sportuoti bei vaikščioti. Ypatingai – mokyklinio amžiaus vaikams, daug laiko praleidžiantiems sėdimoje pozicijoje. Dėl šios priežasties, norėdama paskatinti likti ir judėti namuose, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15" komanda sukūrė galimybę mokykloms bei klasėms organizuoti interaktyvius, privačius naminių žingsnių iššūkius.

Instrukcijas mokiniams
Instrukcija mokytojams

LRT TELEVIZIJA nuo šios savaitės pradeda rodyti laidą „LRT pamokėlės“, skirtą ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 klasių moksleiviams. Projekto organizatoriai – visuomeninis transliuotojas LRT, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Kultūros ministerija. Iniciatyvos globėja – Diana Nausėdienė. 

Mokymasis iš namų naudojant technologijas tapo iššūkiu mokytojams, mokiniams ir jų tėvams. Prie to greit visi prisitaikysime. Bet atsiranda asmenų, kurie nuotolines pamokas bando apsunkinti ar net sutrukdyti. 

Šiandien Lietuvoje prasideda visuotinis nuotolinis mokymas(is). Natūralu, kad neįprasta veikla kelia nemažai iššūkių. Kad atlaikytume išbandymus, svarbu susidėlioti planą, apgalvoti keletą žingsnių į priekį ir susitelkti į tai, ką galima padaryti dabar.