Pranešimai

Paskatinimas mokiniams, pagalba mokytojams: interaktyvūs naminių žingsnių iššūkiai

Sveiki,

net ir leidžiant laiką namuose, būtina judėti, sportuoti bei vaikščioti. Ypatingai – mokyklinio amžiaus vaikams, daug laiko praleidžiantiems sėdimoje pozicijoje. Dėl šios priežasties, norėdama paskatinti likti ir judėti namuose, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su mobiliosios vaikščiojimo programėlės „#walk15" komanda sukūrė galimybę mokykloms bei klasėms organizuoti interaktyvius, privačius naminių žingsnių iššūkius.

Kas yra privatus naminių žingsnių iššūkis?

Mobiliojoje programėlėje „#walk15" įdiegta speciali funkcija, leidžianti sukurti privatų žingsnių iššūkį, kuriame smagiai varžytis gali uždaros bendruomenės nariai. Per dieną nueitų žingsnių skaičių fiksuoja, sumuoja ir lyderių lentelėje išskirsto mobiliosios programėlės algoritmas. Kas kartą prisijungęs mokinys ar iššūkyje kartu dalyvaujantis mokytojas gali matyti savo poziciją bendroje klasės lentelėje.

Kiekvienos dienos žingsnių rezultatas sumuojasi, o motyvaciją žingsniuoti kelia noras iškilti (arba išlikti) prizinėse iššūkio vietose. Privataus iššūkio trukmę kiekviena klasė ar mokykla gali nustatyti individualiai. Iššūkyje nedalyvaujantiems asmenims jo dalyvių sąrašas ar rezultatai nėra matomi.

Kaip prisijungti ir susikurti privatų žingsnių iššūkį savo klasei?

Privatų naminių žingsnių iššūkį savo klasei ar mokyklai galite sukurti patys – nemokamai. Klasės atstovui (auklėtojui, mokytojui arba vienam iš mokinių tėvų) reikalinga užpildyti trumpą formą, esančią adresu: https://walk15.lt/mokykloms/. Formoje nurodytu kontaktu registruojamą asmenį pasieks specialus prisijungimo kodas, leisiantis sukurti nemokamą privatų iššūkį.

Tolimesni žingsniai:

1)      Parsisiųskite programėlę „#walk15".

·         „App Store" parsisiuntimo nuoroda „iOS" įrenginiams rasite ČIA.

·         „Google Play" parsisiuntimo nuoroda „Android" įrenginiams rasite ČIA.

2)      Panaudokite gautąjį prisijungimo kodą ir sukurkite privatų iššūkį savo klasei. Trumpą instrukciją rasite prisegtuke.

3)      Mokinius motyvuokite ir patys kartu eikite smagiai!

Jei bandant prisijungti iškilo daugiau klausimų, nedvejokite susisiekti su mobiliąją programėlę administruojančia komanda telefonu +370 699 79 877 arba el. paštu justina@walk15.lt.

Būkite sveiki! Likite ir kartu su mokiniais žingsniuokite bei judėkite namuose.
Ankstesnės naujienos


LRT TELEVIZIJA nuo šios savaitės pradeda rodyti laidą „LRT pamokėlės“, skirtą ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 klasių moksleiviams. Projekto organizatoriai – visuomeninis transliuotojas LRT, Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Kultūros ministerija. Iniciatyvos globėja – Diana Nausėdienė. 

Mokymasis iš namų naudojant technologijas tapo iššūkiu mokytojams, mokiniams ir jų tėvams. Prie to greit visi prisitaikysime. Bet atsiranda asmenų, kurie nuotolines pamokas bando apsunkinti ar net sutrukdyti. 

Šiandien Lietuvoje prasideda visuotinis nuotolinis mokymas(is). Natūralu, kad neįprasta veikla kelia nemažai iššūkių. Kad atlaikytume išbandymus, svarbu susidėlioti planą, apgalvoti keletą žingsnių į priekį ir susitelkti į tai, ką galima padaryti dabar.

Ypač greitas namų internetas - 30 dienų nemokamai

Šis mūsų gyvenimo tarpsnis bus virtualus kaip niekada iki šiol, todėl greitas, itin kokybiškas ir patikimas internetas – būtinybė. Ne tik mokantis ir dirbant, bet ir bendraujant su artimaisiais, draugais ar ilsintis.

Internetas mokiniams

Vitalijus Lisovskis, Telia vadovas

Nuotolinio ugdymo organizavimo aprašas

Nuotolinio ugdymo organizavimo aprašas