Pranešimai

Policija įspėja

Jau buvo atvejų, kai mokiniai perduoda savo prisijungimo duomenis, ar persiunčia online pamokų nuorodas pašaliniams asmenims. Pastarieji trukdo pamokas, tyčiojasi, vartoja necenzūrinius žodžius, ar siuntinėja įvairius nepadorius vaizdelius.

☝Atkreipiame dėmesį, kad
UŽ VIRTUALIOJE ERDVĖJE ATLIKTUS NETEISĖTUS VEIKSMUS TAIP PAT TEKS ATSAKYTI.❗️

Neteisėtas prisijungimas prie informacinės sistemos ar Neteisėtas elektroninių duomenų perėmimas ir panaudojimas - UŽTRAUKIA BAUDŽIAMĄJĄ ATSAKOMYBĘ❗️❗️❗️.

Policija ragina rimtai žiūrėti į nuotolinį mokymąsi ir pataria:

☝Mokiniams niekada neperduoti savo prisijungimo prie elektroninių dienynų (ar kitų paskyrų) slaptažodžių pašaliniams asmenims, nes taip gali būti pasisavinti ir kiti Jūsų duomenys.

☝Online pamokose bendrauti mandagiai ir draugiškai.

☝Nesiuntinėti iš mokytojų gautų nuorodų svetimiems žmonėms.

☝Tėvams domėtis ugdymosi procesu, pakontroliuoti jo eigą.

☝Mokytojams šalinti netinkamai besielgiančius, ar pašalinius asmenis iš grupės ar nuotolinės pamokos.

☝Netoleruoti elektroninių patyčių!!!Nepalaikyti jų atsiradimo, ar platinimo.

Apie tokius netinkamus atvejus galima pateikti informaciją elektroninėmis priemonėmis per epolicija.lt

Šiandien Lietuvoje prasideda visuotinis nuotolinis mokymas(is). Natūralu, kad neįprasta veikla kelia nemažai iššūkių. Kad atlaikytume išbandymus, svarbu susidėlioti planą, apgalvoti keletą žingsnių į priekį ir susitelkti į tai, ką galima padaryti dabar.

Ypač greitas namų internetas - 30 dienų nemokamai

Šis mūsų gyvenimo tarpsnis bus virtualus kaip niekada iki šiol, todėl greitas, itin kokybiškas ir patikimas internetas – būtinybė. Ne tik mokantis ir dirbant, bet ir bendraujant su artimaisiais, draugais ar ilsintis.

Internetas mokiniams

Vitalijus Lisovskis, Telia vadovas

Nuotolinio ugdymo organizavimo aprašas

Ugdymo procesas dėl koronaviruso

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 30 d. (įskaitytinai) ugdymo procesas Raseinių Šaltinio progimnazijoje nevyksta dėl koronaviruso (COVID-19).

Progimnazijos darbuotojai dirba nuotoliniu būdu.

Iškilus būtinybei – rašykite el. paštu saltinis@raseiniai.lt arba skambinkite mobiliuoju telefonu (8 678) 81 301 (direktorius)  arba (8 678) 81 305 (ūkvedys)

Šaltinio progimnazijos direktorė V. Zubrickienė

Šaltinio progimnazija pelnė eTwinning mokyklos vardą!

Šaltinio progimnazijai yra suteiktas eTwinning mokyklos vardas 2020-2021 metams, už kompetentingą, iniciatyvų ir darnų mokytojų ir jų mokinių komandinį darbą, vykdant eTwinning projektus.

Anglų kalbos mokytoja A. Abromavičienė