Renginiai

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas
Ankstesnės naujienos


Vasario 24 d. vyko rajoninės BUM 3-4 ir 5-6 klasių ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs'' varžybos. Vyresnieji mokiniai rungėsi su V. Petkaus pagrindinės mokyklos rinktine,  žemesniųjų klasių  - su V. Petkaus pagrindinės mokyklos ir Ariogalos gimnazijos komandomis. Visose amžiaus grupėse šaltiniečius lydėjo sėkmė. Iškovotos pirmosios vietos, kurios atvėrė kelią atstovauti rajonui zoninėse varžybose. Sėkmės jiems!  

Šv. Valentino diena, arba kitaip dar vadinama įsimylėjėlių, meilės diena, Lietuvoje minima tik po nepriklausomybės atgavimo, nuo 1990 m. Lietuvos kultūros istorikai, etnografai mano, kad panaši šventė lietuvių kultūroje buvo gegužės 13 diena – meilės deivės Mildos diena. 

Vasario 17 d. RKKSC salėje vyko 2014-2015 m. m. Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų mokinių olimpinio festivalio mergaičių ir berniukų komandinės badmintono varžybos. Itin sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos merginų ir vaikinų komandos. 

Vasario 13 d. mūsų mokykloje vyko Vasario 16-osios – Lietuvos Valstybės atkūrimo dienos minėjimas. Šventės vedantieji pakvietė visus susirinkusius mokinius, mokytojus, svečius sugiedoti Lietuvos himną. Tautiniai šokiai, dainos, eilėraščių posmai skirti Lietuvai, nes – tai Tėvynė, tai gimtoji kalba, tai tradicijos ir papročiai, tai mūsų istorija, mūsų praeitis ir ateitis, tai mūsų laisvė.

Vasario 16-oji – tai šventė, simbolizuojanti stiprybę, dvasią ir viltį, tai galimybė gyventi geriau, šviesiau, drąsiau. Tokia mintimi Raseinių Šaltinio progimnazijos 5 a klasės mokiniai su lietuvių kalbos mokytoja vasario 13 dieną aplankė savivaldybę, kultūros centrą ir policijos komisariato pareigūnus.

Apie mus rašo manoraseiniai.lt