Pradinių klasių mokinių akcija ,,Ačiū. Labas''

Kovo mėnesį pradinių klasių mokiniai dalyvavo akcijoje „Ačiū. Labas“. Šiais metais akcija skirta ne tik moksleivių kultūringo elgesio mokymui, bet ir nepriklausomos Lietuvos gimtadienio paminėjimui.

Visą savaitę klasių vadovai su mokiniais žiūrėjo ir analizavo animacinius filmus, vedė valandėles, pokalbius mandagumo temomis, kalbėjo apie meilę gimtajam kraštui.

Savaitės pabaigoje į trečią aukštą „atskrido“ Laisvės paukštis. Jo atneštą trispalvį kaspiną mokiniai papuošė lapeliais su užrašytomis gražiomis mintimis apie Tėvynę, padėkos žodžiais mokyklos bendruomenės nariams.

Tikime, kad pagarba, dėmesys vienas kitam bei mus supančiai aplinkai nesibaigs vienos savaitės renginiais.

Mokytojos G. Matusevičienė ir A. Čepauskienė

Išrinktas video filmukų konkurso ,,Paukščiai grįžta namo'' nugalėtojas

VĮ Raseinių miškų urėdijoje vykusio video filmukų konkurso „Paukščiai grįžta namo" nugalėtoju išrinktas Raseinių Šaltinio progimnazijos Jaunųjų miškininkų būrelio „Šaltinukas“ video filmukas „Paukščių belaukiant", autorius 7b kl. mokinė Saida Mačianskaitė, būrelio vadovė mokytoja Gileta Barakauskienė.

Filmuką galima peržiūrėti:

5-6 kl. mokiniams vyko paskaita – viktorina „Maisto švaistymas“. Jos tikslas – skatinti vaikus nešvaistyti maisto, pirkti jo tik tiek, kiek reikia. Kalnai išmesto į sąvartynus maisto, kas penktas Lietuvoje badaujantis žmogus – tokie vaizdai, stebint ištrauką iš dokumentinio filmo, nepaliko nė vieno abejingo. O ar taupo maistą mūsų mokyklos mokiniai? Nuotaikingą interviu apie maisto švaistymą parengė mūsų jaunieji žurnalistai. Deja, dauguma vaikų lengva ranka išmeta prakąstą obuolį, nemažai maisto palieka lėkštėje, nė nesusimąstydami apie taupymą, apie tai, kad šiandien dar ne visi sotūs...

Šių metų kovo 10 d. 14.00 val. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Mokyklos talentai“. Džiugu, kad ši šventė patraukė ne tik mokinių, bet ir tėvelių dėmesį. Aktų salė buvo pilnutėlė žiūrovų, mokiniai atėjo palaikyti klasės draugų ir išrinkti labiausiai patikusį dalyvį. Tiek dalyvių, norinčių parodyti savo gebėjimus ir talentus, dar nebuvo! Konkursą vedė talentingi mokyklos skaitovai: Nojus Globys (6c kl.) ir Emilija Barakauskaitė, buvusi mūsų mokyklos mokinė (šiuo metu mokosi Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje). Susikaupę ir pilni jaudulio net 44 jaunieji talentai kantriai laukė pasirodymo.

Būtent taip vadinosi projektas, kurį pristatė mūsų mokyklos 8a kl. mokiniai penkioliktoje Tarptautinėje moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos darbų bei projektų konferencijoje. Ji vyko Šiaulių universiteto bibliotekoje kovo 6 d. Šią konferenciją organizuoja Šiaulių Simono Daukanto gimnazija.

Mokyklos sveikinimai Raseinių rajono tarybos posėdyje

Kovo 11 dieną mūsų mokyklos 2c klasės mokinės Goda, Luknė, Justė ir Emilija dalyvavo iškilmingame Raseinių rajono tarybos posėdyje ir pasveikino posėdžio dalyvius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga.