Renginiai

Talentingiausi mokyklos mokiniai savo gebėjimus ir talentus skyrė Tėvynei Lietuvai

Šių metų kovo 10 d. 14.00 val. Šaltinio progimnazijoje vyko konkursas ,,Mokyklos talentai“. Džiugu, kad ši šventė patraukė ne tik mokinių, bet ir tėvelių dėmesį. Aktų salė buvo pilnutėlė žiūrovų, mokiniai atėjo palaikyti klasės draugų ir išrinkti labiausiai patikusį dalyvį. Tiek dalyvių, norinčių parodyti savo gebėjimus ir talentus, dar nebuvo! Konkursą vedė talentingi mokyklos skaitovai: Nojus Globys (6c kl.) ir Emilija Barakauskaitė, buvusi mūsų mokyklos mokinė (šiuo metu mokosi Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje). Susikaupę ir pilni jaudulio net 44 jaunieji talentai kantriai laukė pasirodymo.

Šventinį koncertą nuotaikingai pradėjo jauniausieji 1 – 4 klasių mokiniai. Jaunieji talentai keitė vieni kitus, keldami žiūrovų susižavėjimą ir ovacijas. Konkurso dalyviai scenoje smagiai šoko, drąsiai dainavo solo ar duetu, vaidino, piešė. Koncerto metu išgirdome kūrinius, atliekamus pianinu, fleita, aufonija, armonika. Renginio pabaigoje vertinimo komisija turėjo daug darbo. Vertinimo komisijos pirmininkė – progimnazijos  direktorė Vaiva Zubrickienė ir nariai:  Violeta Bakutienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokyklos tarybos atstovės - Rasa Juodienė ir Ligita Survilaitė, Neringos šokių vadovė Neringa Šlopšnienė, Vytautas Vasiliauskas, Raseinių kultūros centro darbuotojas, Meno mokyklos mokytojas, X laidos abiturientas, užtruko ilgai, kol išrinko laureatus. Jais tapo 4a kl. šokėjos Ema Germanavičiūtė ir Sandra Stonytė, mažoji dainininkė Adrija Šatkauskaitė (1a kl.), 2c kl. mokinės Vasarė Kantautė ir Justė Bendžiūtė sužavėjo savo kulinariniais stebuklais. Kūrybingi ir talentingi buvo 5 – 8 klasių dalyviai. Ir vertinimo komisija, ir žiūrovai daugiausiai balų skyrė duetui – Austėjai Krivickaitei ir Klaudijai Bertulytei, 8a kl. mokinėms, padainavusioms populiarią dainą ,,Lips are moving“. Tikras talentas – Gabija Karabinaitė, 6c kl. mokinė, gebanti ne tik puikiai šokti, bet ir dainuoti. Ji atliko Jurgos Šeduikytės dainą ,,Nebijok“. Visus sužavėjo 5b klasės mokinė Karolina Gedrimaitė, atlikusi savos kūrybos šokį. Puikiai dailininko talentą atskleidė Juozas Bytautas, 7a kl. mokinys. 

Komisijos nutarimu laureatams įteikti diplomai, visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir prizais. Šiuo konkursu buvo siekiama sudaryti sąlygas pasirodyti jauniems ir talentingiems atlikėjams, atskleisti savo kūrybiškumą, patirti kūrybos ir saviraiškos džiaugsmą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Tamošaitienė

 
Ankstesnės naujienos


Būtent taip vadinosi projektas, kurį pristatė mūsų mokyklos 8a kl. mokiniai penkioliktoje Tarptautinėje moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos darbų bei projektų konferencijoje. Ji vyko Šiaulių universiteto bibliotekoje kovo 6 d. Šią konferenciją organizuoja Šiaulių Simono Daukanto gimnazija.

Mokyklos sveikinimai Raseinių rajono tarybos posėdyje

Kovo 11 dieną mūsų mokyklos 2c klasės mokinės Goda, Luknė, Justė ir Emilija dalyvavo iškilmingame Raseinių rajono tarybos posėdyje ir pasveikino posėdžio dalyvius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga.

Kovo pirmąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią. Penktadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną. Ši linksma šventė  pakvietė ilgai derėtis ir kišenes pilnas prisidėti.

Taip vadinasi Raseinių Šaltinio progimnazijoje kovo 4 dieną įvykęs jau trečiasis Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų respublikinis 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Be dviejų šeimininkų komandų šiemet konkurse dalyvavo 10 komandų iš Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos (I ir II-oji komandos), Betygalos Maironio vidurinės mokyklos, Ilgižių mokyklos – daugiafunkcio centro, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos (I ir II-oji komandos).

Rajoninės šachmatų varžybos

Vasario 25 d. vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 12 kl. mokinių olimpinio festivalio šachmatų varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Iškovota 2 vieta. Komandą sudarė: Domas Budraitis 4b, Haroldas Bartusevičius 7a, Mantas Kančauskas 7c ir Viktorija Bendžiūtė 7c. Į varžybas lydėjo kūno kultūros mokytojas A. Globys.