Renginiai

Tarptautinė moksleivių konferencija

Būtent taip vadinosi projektas, kurį pristatė mūsų mokyklos 8a kl. mokiniai penkioliktoje Tarptautinėje moksleivių matematikos, informacinių technologijų ir ekonomikos darbų bei projektų konferencijoje. Ji vyko Šiaulių universiteto bibliotekoje kovo 6 d. Šią konferenciją organizuoja Šiaulių Simono Daukanto gimnazija.

Projekto idėja kilo, kai besimokydami mokykloje pastebėjome, kad nebuvimas pamokose gali labai skaudžiai atsiliepti mokinių žinioms. Gimė mintis padėti tiems, kurie dėl vienokių ar kitokių priežasčių praleido matematikos pamokas arba pamiršo net paprasčiausius matematinius veiksmus ir taisykles. Nusprendėme pagaminti lankstinukus atskiroms matematikos temoms - juose mokiniai ras trumpą teorinės dalies santrauką ir keletą pavyzdžių iš atskirų temų. Lankstinukus jau antrus metus kūrė Klaudija Bertulytė, Gerda Burneikaitė, Domantas Gaidjurgis, Gabija Jančauskaitė. Jie ir pristatė šį projektą Šiauliuose. Tikimės, kad, turėdami lankstinukus, mokiniai pasieks geresnių mokymosi rezultatų.

Konferencijoje mokiniai ne tik pristatė savo sukurtus lankstinukus, bet stebėjo ir kitų mokyklų pristatomus projektus. Moksleiviai grįžo pavargę, bet kupini įspūdžių. Mokytojos parsivežė idėjų kitiems projektams.

Projekto vadovės mokytojos Liubovė Kisielienė ir Silva Bartusevičienė

 
Ankstesnės naujienos


Mokyklos sveikinimai Raseinių rajono tarybos posėdyje

Kovo 11 dieną mūsų mokyklos 2c klasės mokinės Goda, Luknė, Justė ir Emilija dalyvavo iškilmingame Raseinių rajono tarybos posėdyje ir pasveikino posėdžio dalyvius Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-mečio proga.

Kovo pirmąją švenčiame kalendorinio pavasario pradžią. Penktadienį mokykloje linksmai šurmuliavusi tradicinė Kaziuko mugė pavasariškai nuteikė ne vieną. Ši linksma šventė  pakvietė ilgai derėtis ir kišenes pilnas prisidėti.

Taip vadinasi Raseinių Šaltinio progimnazijoje kovo 4 dieną įvykęs jau trečiasis Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, turinčių Šaltinio vardą, ir Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų respublikinis 7-8 klasių mokinių istorijos žinių konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Be dviejų šeimininkų komandų šiemet konkurse dalyvavo 10 komandų iš Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos (I ir II-oji komandos), Betygalos Maironio vidurinės mokyklos, Ilgižių mokyklos – daugiafunkcio centro, Nemakščių Martyno Mažvydo gimnazijos, Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos, Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos, Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos (I ir II-oji komandos).

Rajoninės šachmatų varžybos

Vasario 25 d. vyko Raseinių rajono bendrojo ugdymo mokyklų 5 – 12 kl. mokinių olimpinio festivalio šachmatų varžybos, kuriose dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai. Iškovota 2 vieta. Komandą sudarė: Domas Budraitis 4b, Haroldas Bartusevičius 7a, Mantas Kančauskas 7c ir Viktorija Bendžiūtė 7c. Į varžybas lydėjo kūno kultūros mokytojas A. Globys.

Vasario 25 d. Raseinių Šaltinio progimnazijos aktų salėje vyko meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui. Jame dalyvavo 12 pradinių klasių mokinių. Skaitovai varžėsi dvejose amžiaus grupėse (1-2 kl. bei 3-4 kl.). 1-2 klasių tarpe III-ąją vietą laimėjo Liepa Juškaitė (1a klasė), II-ąją –Martynas Saunoris (2a klasė), I-ąją – Emilija Miniotaitė (2c klasė). 3-4 klasių tarpe III-ąją vietą laimėjo Miglė Vaičikauskaitė (4a klasė), II-ąją – Gabrielė Banytė (3b klasė), I-ąją – Rokas Čepauskas (3a klasė). Nugalėtojai buvo apdovanoti mokyklos direktorės padėkomis. Pirmųjų vietų laimėtojai mokyklai atstovaus rajoniniame pradinių klasių meninio skaitymo konkurse „Gimtinės spalvos“.