Renginiai

Gimtosios kalbos savaitė mokykloje

Gegužės 18- 22 dienomis mokykloje vyko tradicinė Gimtosios kalbos savaitė. Antro aukšto fojė pasipuošė mokinių kūrybinių darbų paroda „Žodžio spalvos“, vyko 5-6 klasių mokinių dailyraščio konkursas (nugalėtojai: G. Lapkauskaitė–(5b), G. Puskepalytė - (5b), N. Globys - (6c) ). Į skaityklą rašyti tradicinio „Šaltinio diktanto“ skubėjo mokytojos ir mokinių mamos. Raštingiausios tarp raštingiausių pripažintos net trys be klaidų parašiusios dalyvės: mokytojos L. Vaigauskienė ir R. Latvienė bei L. Kleišmantienė (7d kl). 6b klasės mokiniai Jūkainiuose rinkosi į integruotą lietuvių kalbos ir kūno kultūros pamoką „Atrask ir įspėk“. Rajono mokyklų septintokai varžėsi viktorinoje „Apie lietuvių kalbą linksmai“. Šventę baigėme pagerbdami lietuvių kalbos žinovus. Į muziejų buvo pakviesti olimpiadų, konkursų nugalėtojai, geriausiai gimtąją kalbą besimokantys 5 – 8 klasių mokiniai. Visi buvo apdovanoti.
 
Mes, lietuvių kalbos mokytojos, dėkojame  visiems  (mokiniams, mokytojams, mamoms), radusiems laiko pradžiuginti gražiu raštu, piešiniu, įtaigiu žodžiu ar be klaidų parašytu tekstu. 

Regina Jankauskienė, lietuvių kalbos mokytoja
Ankstesnės naujienos


Gegužės 19-21 dienomis mokyklos muziejuje vyko paroda, kurią surengė karpinių ir lankstinių būrelio nariai. Darbeliai suspindėjo vaivorykštės spalvomis. Lankytojų dėmesį patraukė įvairūs lankstiniai, karpiniai, puokštės, paveikslėliai, įspūdingo dydžio kubas, kurį išlankstė 6b klasės mokinė Gabija G. Ji iškarpė ir didžiules snaiges. 

Lietuvoje yra šešios mokyklos, turinčios „Šaltinio“ pavadinimą. Keturios iš jų gegužės 18-os rytą rinkosi Raseinių Šaltinio progimnazijos stadione. Mus aplankė futbolo komandos iš Tauragės progimnazijos, Panevėžio progimnazijos ir Marijampolės pagrindinės mokyklos. Susirinkusiųjų tikslas – dalyvauti bendrojo ugdymo mokyklų mokinių futbolo turnyre, skirtame mūsų mokyklos sporto klubo „Šaltinėlis“ taurei laimėti. 

Gegužės 20 d. į Jūkainių geomorfologinį draustinį susirinko 6b klasės mokiniai ir komanda iš Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos.

Balandžio 16 dieną Raseinių Šaltinio progimnazijos 3-4 klasių technologijų būrelių mokinės dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse - festivalyje ,,Kūrėjų oazė“, kuris vyko Tauragėje. Šiame renginyje mokinės pristatė drabužių kolekciją ,,Gėlių magija“. Renginiui jaunosios dizainerės ruošėsi padedamos mokytojų Aldonos Kukulskienė ir Rasos Turskienės. 

Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras balandžio mėnesį organizavo respublikinį kūrybos darbų konkursą „Mano dovana knygai“, skirtą tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti. Konkurso atidarymas ir dalyvių apdovanojimas vyko 2015 m. gegužės 19 d. Klaipėdos vaikų laisvalaikio centro klube ,,Draugystė“.